İlimizin sevilen renkli TSM gruplarından olan Neşe-i Sağlık Korosu pandemi sebebiyle ara verdiği yerden çalışmalarına başladı. İlk konser 13 Haziran'da.

Kocaeli'nin değerli koro şeflerinden Erbil Aydın tarafından çalıştırılan Neşe-i Sağlık Korosu, pandemi sürecinde çalışmalarına ve konserlerine ara vermişti.

2 KORO

Kısa bir süre önce çalışmalarına yeniden başlayan koro, 13 Haziran Pazartesi günü Seka Park Uluslararası Kongre Merkezi’ nde 2 yıl aradan sonra ‘harika’ bir konseptle verecekleri konserle sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Alaturka’ dan Pop’ a, Türkülerimizden Arabesk’ e kadar geniş bir yelpazede en sevilen şarkılarla sevenlerinin karşısına çıkacak olan koro, çalışmalarını büyük bir hızla sürdürürken bu büyük konser öncesi tüm üyelerinin katılımı ile geçtiğimiz günlerde iftarda bir araya geldi.

Gözden kaçırmayın

AVADER'in 16. yıl kutlaması: 4. ISTCOOK FEST 2022 AVADER'in 16. yıl kutlaması: 4. ISTCOOK FEST 2022

3 KORO

Sıkıntılı bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde eşleri ve yakınlarının da katılımı ile bir araya gelen koro üyeleri, hem iftar yaptı, hem sohbet etti, aynı zamanda da fasıl yaparak moral depoladılar.

Koro üyeleri dışında mekanda bulunan misafirler de keyifli birkaç saat yaşamaktan büyük mutluluk duyduklarını ve konseri heyecanla beklediklerini ifade ettiler.

Daha önceki konserleri izdihamla takip edilen Neşe-i Sağlık Korosu uzun bir aradan sonra; 13 Haziran’ da vereceği bu ilk konserlerine tüm müzikseverleri davet etti.

1-24