Bu süreçte, Türkiye'de partiler yeniden şekillenmeye devam ediyor.

Deva Partisi İl Eski Başkan'ı Adem Koç’un Milletvekili adaylığı için istifa etmesinin ardından İl Başkanlığı görevine getirilen Semih Taşveren yaptığı yazılı açıklamada İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

İstifasını yazılı olarak kamuyouna sunan sunan Dr. Semih Tasveren'in açıklamaları şöyle:

Artvinliler öfkeli! Hudutsuz Sevda dizisine KARBAFED'den büyük tepki! Artvinliler öfkeli! Hudutsuz Sevda dizisine KARBAFED'den büyük tepki!

"Sevgili Deva Partisi Üyeleri ve Değerli Kocaeli Halkı, ben Semih Taşveren. Deva Partisi Kocaeli İl Başkanı olarak görev yaptığım süre boyunca sizlerle birlikte daha iyi bir Kocaeli ve Türkiye için çalışmanın onurunu yaşadım. Ancak bugün itibariyle gördüğüm lüzum üzerine Deva Partisi Kocaeli İl Başkanlığı görevimden istifa etme kararı aldım. Bu kararımı alırken son derece zorlandığımı belirtmek isterim. Çünkü son 3 yıla yakın süredir, sizlerle omuz omuza vererek bu kutlu davanın bir parçası olmak, benim için büyük bir gurur kaynağı oldu. İstifa etme kararımı alırken Deva Partisinde birlikte çalıştığım tüm arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Hepiniz, bu süreçte bana destek oldunuz, yanımda durdunuz ve birlikte daha iyi bir Kocaeli ve Türkiye için çalıştık. Bu süreçte edindiğim deneyimler ve anılar, benim için her zaman değerli olacak. Bundan sonra sade bir vatandaş olarak daha iyi bir gelecek için mücadele etmeye devam edeceğim. Bu süreçte, sizlerin de desteğini bekliyorum. Çünkü, daha iyi bir Türkiye ve Kocaeli için mücadele, sadece bir partiye ya da bir kişiye bağlı değildir, hepimizin ortak sorumluluğudur."

deva-2