Orzax firmasının Genel Müdürü Yunus Emre Alimoğlu, "Doğru işler ortaya çıktığı zaman başarı yukarıya çıkıyor. Bizde gençlerin bulundukları süreç içerisinde topluma iyi bir sporcu ve iyi birey olarak yetişmelerini umut ediyoruz" dedi

YOL HARİTASI BELİRLENDİ

İlimizin köklü kulübü olan ve yeni sezonda Amatör Süper Lig'de başarılı olmak isteyen Kandıra Gençlerbirliği ile kulübün ana sponsoru Orzax firması istişare toplantısında bir araya geldi.

Süper Lig ekibi Başakşehirspor’da oynayan Kandıralı ünlü futbolcu Berkay Özcan'ın sahibi olduğu Cebeci Tabiat Park Otel'de yapılan toplantıya Orzax şirketinin sahibi ve Genel Müdürü  Yunus Emre Alimoğlu ,Türkiye Satış Müdürü Tolga Taşdemir ve Dr. Evren Dinç , Kandıra Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Tansu Okan, Başkan Vekilleri Ramazan Dağtekin ve Mücahit Küçükcici, Kulüp yöneticisi Atıl Yaşar ile birlikte kulüp basın danışmanı Yiğit Özcan katıldı.

Oldukça verimli geçen toplantıda taraflar hem fikir alışverişinde bulundu hem de yeni sezonun yol haritasını belirlendi.
SPORCUYA TAM DESTEK

Toplantıda yeni sezondaki hedeflerini açıklayan Kandıra Gençlerbirliği yönetimi kulübü desteklerinden dolayı Orzax firması yetkililerine teşekkür etti.

Sağlık sektöründe marka olan Orzax firmasının Genel Müdürü Yunus Emre Alimoğlu’ da kendilerini çok iyi ağırlayan Kandıra G.B yönetimine teşekkür etti.

Alimoğlu, "Yaptığımız temaslar sonucunda Kandıra G. B yönetiminin ne kadar samimi olduğunu, Kandıra gençliğe sahip çıktığını ve onların sosyal yönünü geliştirdiklerini gördük. Sporun zaten insan sağlığına katkı sunduğunu biliyoruz. Arkadaşların gençlere fiziksel ve zihinsel katkı sunduklarını gördük. Dolayısıyla bizde projenin parçası olarak hissettik. Bizleri ziyaret etmelerinden memnun olmuştuk. O gün başlattığımız ortaklığı bugün bir ziyaret gerçekleştirerek taçlandırıyoruz." dedi.

WhatsApp Image 2023-07-17 at 10.59.00 (2)

ALİMOĞLU  "GENÇLERİ SEVİYORUZ"

Kocaelispor Şanlıurfa'da şov yaptı! Kocaelispor Şanlıurfa'da şov yaptı!

Gençlere, spora ve sporculara her zaman destek verdiklerini ifade eden Alimoğlu,

"Biz gençleri seviyoruz, gençler bizim geleceğimiz ve umudumuz. Zihinsel ve fiziksel olarak sağlıklı oldukları gibi ahlaklı , belirli etik kurallar çevresinde yaşamlarını sürdürmelerini arzu ediyoruz. Dolayısıyla onlara yatırım yapmaktan, bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kulübümüzün mütevazi bir bütçeyle iş yaptığını görüyoruz. Açtıkları her yeni bir branşın onlara maliyet ve yük olduğunu biliyoruz. Bu nedenle daha fazla destek verebiliriz. Elimizden gelen katkıyı sunarız. Buradan yetenekli gençlerimiz çıkacaktır., Bir insan yetiştirmek için bu rakamların küçük olduğunu düşünüyorum. Küçük dokunuşlarla büyük değişimler olur. Bu projenin içinde yer aldığımız için memnunuz. Doğru işler ortaya çıktığı zaman başarı yukarıya çıkıyor. Bu kulüpte emek ve idealler var. Bizde gençlerin bulundukları süreç içerisinde topluma iyi bir sporcu ve iyi birey olarak yetişmelerini umut ediyoruz" dedi.