Merhaba Ey Rüyaya Dalmış İnsanoğlu,

Gerçek kimliğini bulman için Uyanman gerek… Hepimiz dünyaya farklı nedenlerle geldik.

Kimi kendini sevmeye,

Kimi kendini Affetmeye,

Kimi kendine güvenmeye,

Kimi hayatı yaşamaya,

Kimi meraklı olduğu için,

Kimi de tıpkı benim gibi “ÖTEKİ” yanını bulmaya geldi…

İnanın içimizde bunun için gelen o kadar az kişi var ki… Gelin hep birlikte içimize dönelim içimizdeki sese kulak verelim, “ÖTEKİ” yanımıza ait bilgileri alalım, öğrenelim ve deneyimleyerek geleceğimizi oluşturalım. Cehaletten kurtulalım ve bilge olan “ÖTEKİ” yanımızı aktif hale getirelim. Hepimiz bulunduğumuz yerin yaratıcıları, yüce varlıklarıyız. Her birimiz Tekamül için geldik ama görüyorum ki çok yavaşız.

Fark ettim ki bizi engelleyen hatta sınırlayan yoğun sınırlandırıcı inançlarımız var, öyle bir yapışmışız ki bırakamıyoruz. İnanın sizlere sınırlayan inançlarınızı gösterdiğimde bile onlardan vazgeçmemek için mücadele ediyorsunuz. Bence burda öğrenmemiz gereken tek şey yaradan, onu öğrenmek ve anlamak gerek. Maalesef insanoğlu başka şeyler peşinde. Yapıştıklarımızı bırakamadığımız için de “ÖTEKİ” yanımızı kanıtlayamıyoruz. Bugün bilimsel olarak bile onu kanıtlamak mümkün görünmüyor. Elbette görünmeyen bir varlığı nasıl tanımlayabiliriz? Bu bizim için önemli bir sorun…

Rüyalarından gerçeğe uyanmak isteyip de uyanan veTekamül yolculuğuna devam etmek isteyenlerin kulakları gerçek bilgiye açılmışsa onları bekleyen bilgide çoktur.

Sevgili ruh parçalarım “ÖTEKİ” dediğimiz kimdir biliyor musunuz?

O bizim hayallerimizin hayal dünyamızın bir parçasıdır. Başka şeyler peşinde koşan insanlara hele ki zihinlerini kapatmış olanlara bunu anlatmak bir hayli güç… Bu nedenle okuduğumuzu, yaşadıklarımızı “ANLAMAK”, “AKTARMAK” da çok önemli bir konu.

Aydınlanmak için “BİLGİ” önemli olup ona sahip olacak insanın da değerli hazinesidir. Tabiki en önemli hazine “SİZ” siniz…

Hepimiz bir düşün içindeyiz. Bu düşten ancak birliği fark ettiğimizde ve tek olduğumuza inandığımızda uyanacağız. Bu tekamül de yoğun bir ders programımız var. Derslerimiz aynen bizim gibi hazine kadar değerli…

Tekrar ediyorum; Bilgi, Siz, Dersleriniz ve “ÖTEKİ” yanınız çok çok önemli…

Rüya; Bundan 7 sene önce gördüğüm bir rüyam vardı. Bu rüyada ben köy alanındaydım. Tüm insanlar etrafta üzerlerinden akan yapışkan bir sıvı ile dolaşıyorlardı. Aman Allah’ım bu nedir?, bu nasıl bir beden? diye söyleniyordum. Baktım beni rahatsız edici sanki mide bulandırıcı bir durumdu. Sonra balona bir paket bağladım ve gökyüzüne saldım, aradan bayağı bir zaman geçti baktım gökyüzünden bana doğru balona bağlanmış üç paket hediye geliyor. O sırada bir yakınımı görüyorum, onunda bedenini yaralar sarmış. Peki buna ne olmuş diye soruyorum. O sırada kulağıma usulca fısıldayan “ÖTEKİ “ yanım kuantum hastası diyor. Onun yaraları ancak kireç sürerse geçer diyor. Ben her zamanki gibi yine kafamda pek çok soru ile uyanıyorum.

“ÖTEKİ” yanımı seviyorum beni her konuda bilgilendiriyor ve aydınlatıyor. Biraz da beni araştırmaya harekete geçiriyor. Meraklıysanız kolayca bulmak istediklerinize ulaşıyorsunuz.

Düşündüm de dünyaya yeni, günahsız, temiz bir bebek olarak geliyorsunuz. Peki sonra ne oluyor da, bu yapışkan madde insanoğluna izin vermiyor ve onu bırakmıyor, yürürken bile ağırlaşmış gibi hissettirip adımlarını atmasını engelliyor. İşte bu yapışkan madde aslında insanın ışığının parlamasını engelleyen onu sınırlayan inançları, olumsuz duyguları, olumsuz düşünceleri ve sözleri. Sonuç olarak da zihinsel olarak etkilenip ortaya çıkan Kuantum hastalıkları…

Gerçekten de zaman ilerlerken rüyada görmüş olduğum bu yakınımın bedeni yaralarla kaplı ve inanın altında yatan en büyük düşman stres… Değer mi? Kendinizi hasta etmeye ya da bu hayattan soyutlamaya, bence böyle kendinizi değersizleştirmeyin. Sizler en değerli varlıklarsınız.

Bize Ne oluyor?

Halbuki hepinize baktığımda üzerinize süslü kıyafetler giymiş, gülümsemelerleherşeyi kapattığınızı zannediyorsunuz ama yanılıyorsunuz.

Kimimiz mutsuzluk elbisesi giyiyoruz kimimiz mutluluk elbisesi, kimi de kimse tarafından sevilmediğini düşünüyor, kimi değersizleştirmiş kendini, kimi para kirli, kimi de temiz diyor. Hepsi sıyrılıp atılması gereken ve bizi sınırlayan inançlar.

Burda asıl sevmeniz gereken sizin kendi Mucize Varlığınızdır. Kısaca “Kendinizi Sevmektir.” ve kendinize inanarak, kendinizi tanıyarak, ve vizyon yaratarak, içinizde gizli kalmış, bastırılmış “ÖTEKİ” yanınızı bulmanızın tam da zamanıdır…

Siz bu süreçte nerdesin?

Kendiniz hakkınızda ne düşünüyorsunuz? Gerçekten merak ediyorum…

Bana göre Önemli olan sizin bu süreçte nereye geldiğinizdir. Yaradan diyor ki: Ne olursan ol, gel beni bul, beni bil, beni öğren… İşte o zaman onu anlayacak ve gerçekte kim olduğunuzu da çözecek ve kendinizi derinden seveceksiniz. Bazen yalnız olacaksınız ama o anı da seveceksiniz.

Hepinizin rüyalarını süsleyen bir sevgilisi vardır mutlaka… İşte benim de “ÖTEKİ” yanım rüyalarımı süsleyen Mucize tarafım… Benim Kalbim, Benim Her şeyim…

Biliyorum ki, “O” her özelliğe sahip sizi şaşırtacak kadar… Belki şu an sizde kendinize bu saçma sapan rüyadan uyanmanız gerektiğini söylüyor olabilirsiniz. Benim gibi Rüya içinde gerçeğe uyanacak ve onunla birbirinize içsel bir sesle “MERHABA” diyeceksiniz.

Sonra birde bakacaksınız ki, “ÖTEKİ” yanınızın maskesi düşmüş ve oda ne “Kendinizi” bulacaksınız.

Şaşırdınız değil mi?

Kendinizi tanırsanızTekamül yolculuğunuzu düzene koyabilirsiniz. Benim de size tavsiyem kendinizi saçınızdan ayak parmak uçlarına kadar Ruhsal, Bedensel ve Zihinsel temizleyip arındırmanızdır. Aydınlanmak istiyorsanız küçük şeylerle uğraşmayın, merhametsiz de olmayın. Çünki her zaman her daim Yaradan bize merhamet ediyor. Bu dünyadan ayrılırken Ruhunuzun götüreceği tek şey merhametsizlik olacaktır. Bedeninizi saran bu yapışkan sıvının biride dedikodu… Mümkünse uzak durun…. Başkalarına zarar vermekten kendinizi alıkoyun… Dürüst, asil, asaletli, onurlu, bağışlayıcı, erdemli ve herkese karşı sevgi dolu olun…

“ÖTEKİ” yanınızı temizlemenin başka bir yolu yok…

“O” sizin ışık olan yanınızdır ve Düşünceden ibarettir. “O” olmazsa başlangıcı ve sonu olmayan bir boşluk vardır. Herbirimiz birer muhteşem ışık olarak geldik, bundan daha güzel ne olabilir?

Bu ışık öyle bir ışık ki hissedebiliyor ve “O” varlığımızın efendisi, varlığımızın ÖZ’üdür.

Aslında her şey Duygularımız kanalıyla meydana geliyor, sadece Hisset ve Yaşa… Biz “ÖTEKİ” yanımızla deneyimlerimizi ve anlayışı bile birlikte paylaşıyoruz. Ve Biz kaç milyon yıldan beri beraber bu Alemde deneyim peşindeyiz. Biz onunla ebediyen birbirimize bağlıyız. Ben şimdi şu anda geçmişe baktığımda ikimizin yaşadıklarını birlikte anlamaya çalışıyor ve çözümlüyorum.

Şaşırtıcı bir durum değil mi?

“ÖTEKİ” yanımla birlikte bir araya gelerek Bütünlüğü ve Tekliği temsil ediyoruz… BİZ oluyoruz.

Ey Varlıklar Sizden daha Mucize bir şey var mı?

Bir Yüksek benliktir tutturmuş gidiyoruz. Sürekli kendimizi aşağı konuma düşürüyor ve ışığımızı kapatıyoruz. Biz birlikte yüce bir varlığız. Belki birçoğunuz bir sürü benlikleri olduğuna inanmak istiyor. İsteyen inansın ama inanın buda gücünüzü başka şeylere teslim ettiğinizin bir ifadesidir. Aşağı yukarı oynayıp durmayın. Bırakın Sadece Sade Olalım… Basit şeyleri büyütmeyelim sonra zihninizi karıştırır ve işin içinden çıkamazsınız. Her zaman Doğal olan makbuldür.

Şimdi ben sizlere sesleniyorum ve soruyorum, biliyorum ki “ÖTEKİ” yanınızda bu söylediklerimi işitecek ve cevap verecek…

Şu anda bu yazıyı okuduğunda Ne Hissediyorsun?

Verdiğiniz cevap her ikinizden de gelmiş olacak UNUTMA!

Söylediğim herşey, toparlayıp biraraya getirdiğim tüm sözcük ve kelimeler, BİR’liği anlamanız içindi. Çünki SİZ her şeysiniz. Başarının, değerin, güvenin, yeterliliğin, sevginin, huzurun, mutluluğun ta kendisisiniz. Kim olduğunuzu hatırlama ve bu hayatın içerisinde kendini olduğun gibi kabul etme zamanı. Yaradan’ın kurduğu bu Tiyatro sahnesinde bu ROL için en uygun Kişi Sensin. Varlığını tüm kuvvetin ve gücünle selamla…

Siz ve “ÖTEKİ” yanınız BİR’siniz ve TEK’siniz…

İkinizin tek bir Serüveni var, oda Sadece RÜYA’dan UYANMAK…

İçimdeki “ÖTEKİ” yanım Sizin İçinizdeki “ÖTEKİ” Yanınızı Kutsuyor…

Sevgi ve Işıkla Kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.