Yıllardır Kocaeli Fuar Alanı'nda bilinen sembol Yıldız işletmeleriyle hizmet vermiş olan Özcan Siyami Yıldız sosyal medya hesabından açıkladı.

1978 yılında Kocaeli Fuar Alanı'nda çay bahçesi olarak hizmet vermeye başlamış, sonrasında Yıldız Restoran ismiyle sembolleşmiş mekanlarıyla tanınan ve bilinen Özcan Siyami Yıldız, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından sözleşmeleri uzatılmadığı için işletmelerini kapatıp Büyükşehir'e teslim ettiklerini açıkladı.

Bir devrin sonu anlamına gelecek bu paylaşım hüzün yarattı.

Özcan Siyami Yıldız'ın paylaşımı şu şekilde:

Merhaba dostlarım 1978 yılında çay bahçesi olarak başladığımız KOCAELİ LEYLA ATAKAN parkında (kocaeli sanayi fuarı) daha sonra gazino yıldız ,yıldız restaurant , yıldızbar ,myway , addresclup , yıldız düğün salonu ,beyzade düğün sarayı gibi kurucusu olduğumuz işletmeleri 44 yıl gibi bir süre içinde müşterilerimizin hizmetine sunduk . Kocaeli Büyüksehir Belediyesinin almış olduğu kararlar neticesinde fuar alanının da millet bahçesi ve yapacağı projeler dolayısıyla işletmelerimizin sözleşmeleri uzatilmamiştir bu sebeple isletmelerimizi kapatmak ve belediyemize teslim etmek zorunda kaldık siz dostlarımızı bilgilendirmek istedim başka projelerde görüşmek üzere hoşcakalin hayırlı akşamlar"

Gözden kaçırmayın

Başkan Yıldızlı’dan Milletin Sesi mitingine davet Başkan Yıldızlı’dan Milletin Sesi mitingine davet

1-37