Tayininin çıktığı Diyarbakır’a giderken geçirdiği kazada yaşamını yitiren Kartepeli Ferhat Özer için bugün İl Emniyet Müdürlüğü binasında tören düzenlendi.

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’nde 4 yıl Özel Harekat Polisi olarak görev yapan 35 yaşındaki Ferhat Özer’in tayini Diyarbakır’a çıktı. Tayin atamasının ardından eşi Sümeyye Özer ile birlikte Diyarbakır’a hareket eden Ferhat Özer’in kullandığı 41 KS 045 plakalı otomobil Şanlıurfa’nın Suruç içerisinde bir TIR ile çarpıştıktan sonra takla atıp tarlaya uçtu. Korkunç kazada Kartepeli özel harekat polisi Ferhat Özer yaşamını yitirirken, eşi Sümeyye Özer ise yaralandı. Kazanın ardından Ferhat Özer’in ilimizde oturan ailesi ve akrabaları ile mesai arkadaşları büyük üzüntü yaşadı.

EŞİNİN KAMUFLAJIYLA CENAZEYE KATILDI, FOTOĞRAFINI BIRAKMADI

Kazada yaşamını yitiren Polis Ferhat Özer için bugün 4 yıl görev yaptığı Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü binasında tören düzenlendi. Törene kazada kendisi de yaralanan Ferhat Özer’in eşi Sümeyye Özer de katıldı. Yaralı halde törene katılan ve eşinin kamuflajını giyip beresini takan Sümeyye Özer, gözyaşlarına boğuldu. Eşinin fotoğrafını tutan Sümeyye Özer’e polisler eşlik etti. Törende Ferhat Özer’in ailesi ve yakınları da gözyaşlarına boğuldu.

Gövde gösterisi değil 'can suyu' mitingi! Gövde gösterisi değil 'can suyu' mitingi!

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

Törene; Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, Kocaeli İl Jandarma Komutanı Albay yavuz Selim Kapancı ile çok sayıda polis katıldı. Kazada yaşamını yitiren Ferhat Özer, okunan duanın ardından son yolculuğu için Derbent’e uğurlandı. Özel harekat polisi Ferhat Özer, bugün Şirinsulhiye Camii’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

asker

dua-1

şe

şehit b

şehit-18