Özel Körfezim Eğitim Kurumları, kuruluş yıllarında görev yapan öğretmen ve personellerini okula davet ederek güzel bir organizasyonla ağırladı.

Kocaeli Merkezli UGC'nin Ankara toplantısı yapıldı Kocaeli Merkezli UGC'nin Ankara toplantısı yapıldı

1995 yılında eğitim vermeye başlayan Körfezim Koleji, 1995-2000 yılları arasında görev yapan sınıf öğretmeni ve idari personellerini bir araya getirerek kuruma katkılarından ve emeklerinden dolayı şükranlarını iletti.

HEDİYE VERİLDİ

Okul kurucularından Naci Akçay, Genel Müdür Azmi Cihat Hatipoğlu, İlkokul Müdiresi Çiğdem Aytekin, Ortaokul Müdürü Eyüp Sultan Keskin ve öğretmenlerin katılımıyla çiçek takdim edilerek hediye verildi.

Güzel bir sohbet eşliğinde yemekler yenilerek eski günler yadedildi. Sonrasında yenilenen ve büyüyen eğitim kompleksi gezilerek yeni projelerle hedeflerden bahsedildi.

IMG-20220609-WA0033

TEŞEKKÜR EDİLDİ

Okulun ilk yıllarından itibaren başlayan ve artan başarı grafiğinde emeği geçenlere teşekkür edildi. Davete katılan Aliye Dinç, Havva Nalçacı, Neşe Sakin, Recep Akkaya, Aysel Özcan böyle güzel bir organizasyonla ağırlanmaktan dolayı mutluluklarını dile getirdiler. Her yıl öğretmenler gününde geleneksel olarak bir araya gelme kararına  varıldı.

IMG-20220609-WA0043