Airfryer ve robot süpürgelerin ithalatında yeniden gözetim uygulaması Airfryer ve robot süpürgelerin ithalatında yeniden gözetim uygulaması

14 Mayıs genel seçimine sayılı günler kala saha çalışmalarının temposunu arttıran Kocaeli’nin çalışan İyi Partili milletvekili adayı Özhan Aşkın Öztürk, Dilovası Demirciler ve Tavşancıl Mahallesi’nde çat kapı ziyaretler gerçekleştirdi. Kapı kapı dolaşarak partisinin seçim politikasını anlatan Öztürk, vatandaşlardan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için ‘Millet İttifakı’na oy istedi. Çat kapı ev ziyaretlerinde İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in selamını hane halklarına ileten İyi Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Özhan Aşkın Öztürk, güler yüzüyle ziyaret ettiği hane sakinlerinin gönüllerinde taht kurdu.

“TEK DERDİMİZ REFAH DOLU GELECEK İNŞA ETMEK”

14 Mayıs’ın değişim başlangıcı olacağını söyleyen İyi Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Özhan Aşkın Öztürk, “Dilovası’nda vatandaşlarımızın evlerine misafir olduk. Vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinledik. Gördük ki vatandaşlarımız, ekonomik sıkıntılarla mücadele etmekten çok yorulmuş. 20 yıldır iktidarın ortaya çıkardığı sorunları İyi Parti’nin çözeceğini anlattığımız ziyaretlerimizde, vatandaşlarımız bizlere güvenini ifade etti. Bizler de vatandaşlarımızın güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmayacağız. Derdimiz ‘makam-mevki’ değil. Tek derdimiz ekonomik sıkıntılarla boğuşan vatandaşlarımıza refah dolu bir gelecek inşa etmek” dedi.

Özhan Aşkın Öztürk, Dilovası’nı kapı kapı gezdi2

“MİLLETİMİZİN TEVECCÜHÜ İLE İKTİDARA GELİYORUZ”

İyi Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Özhan Aşkın Öztürk, çat kapı ev ziyaretlerinde, vatandaşların yaklaşan Ramazan Bayramı’nı da kutlayarak Ramazan Pidesi dağıttı. Öztürk’e Dilovası’nda gerçekleştirdiği ziyaretlerde; İyi Parti Dilovası İlçe Başkanı Emin Yılmaz, İyi Parti Kocaeli İl Yöneticisi Özlem Doğan, İyi Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanı Meral Pirti, İyi Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Söğütçü ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Ziyaretlerin ardından İyi Parti Dilovası İlçe Başkanı Emin Yılmaz ise, “Daha İYİ Türkiye’nin inşası için milletimizin iradesi ve teveccühü ile iktidara geliyoruz” açıklamasında bulundu.