İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk, Fethiye ve İstiklal Caddelerinin son durumu hakkında değerlendirme yaptı.

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Merkezi Başkanı Murat Öztürk, Fethiye Caddesi ve İstiklal Caddeleri ile ara artellerde devam eden üst yapı çalışmalarının son sürat devam ettiğini belirtti. Öztürk,  tamamlanacak olan çalışmaların akabinde caddenin yeni kimliğiyle beraber daha da canlanacağını ifade etti. İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen ile bölgede incelemelerde bulunan Murat Öztürk’ün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

"Fethiye Caddesi, İstiklal Caddesi ve ara arteller için çalışmalar hızlandı. Fen İşleri Müdürü ve ekibi esnafın isteklerini de dikkate alarak ilerliyor. 21 Temmuz akşamı ışıklandırma sistemi örnekleri denendi, bir taraftan kaplama yapılırken bir taraftan da çalışmalar olabildiğince hızlı devam ediyor.

SEDAŞ EKİPLERİNİN...

Hafız şerifte Sedaş ekipleri çalışırken patlattıkları su borusu esnafımızı sıkıntıya soktu. En kısa sürede yapılması gerekirdi.. Ekipler çok geç geldiler. Zor bir iş, zor bir zaman Herkes için bittiği zaman inşallah çok iyi olacak.

DAHA FAZLA İNSANIN GELMESİ SAĞLANACAK

 İzmit Belediye Başkanı Sn Fatma Kaplan Hürriyet, bu işler bitikten sonra tüm etkinlikleri bu caddelerde yapacağını her daim söylemekte.. Bu sıkıntıları hem telafi edilecek, hemde daha fazla insanların gelmesi sağlanacak." dedi.

Gövde gösterisi değil 'can suyu' mitingi! Gövde gösterisi değil 'can suyu' mitingi!

87ee249f-d2ac-47da-81b5-02d3f30e51f5

e1d4ba77-f446-42ca-acce-e9bec2c45c57

1-133