Bugün tezgah açan pazarcı esnafını ziyaret eden İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve İzmit Belediye Meclis Üyesi Devrim Bal kandillerini ve bayramlarını kutlayarak pişmaniye hediye etti.

Tam kapanma döneminde bayram öncesinde 8 ve 15 Mayıs’ta tezgah açmalarına izin verilen pazarcı esnafı bugün sebze, meyve ve fidelerini halkın alımına sundu. Günler sonra satış yapan esnafın ve evlerinin yakınındaki semt pazarına giderek ihtiyaçlarını temin eden vatandaşın pandemi koşullarında alışveriş yapmasını sağlayan İzmit Belediyesinin üst yönetim kadrosu ve zabıtaları ise gün boyunca Pazar yerlerini ziyaret etti.

Eşsiz lezzetler Balkan Dernekleri Yerleşkesi'nde açık büfe sunulacak Eşsiz lezzetler Balkan Dernekleri Yerleşkesi'nde açık büfe sunulacak

BAŞKANDAN SELAM VAR

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in korona tedavisi nedeniyle ziyaret edemediği pazarcı esnafına üst yönetim kadrosu giderek hem hayırlı işler diledi, hem de kandillerini ve bayramlarını kutladı. Yuvam Akarca Pazarı ve Yahya Kaptan Pazarı’na giden İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ile İzmit Belediye Meclis Üyesi Devrim Bal, pazarcı esnafına pişmaniye hediye etti. Başkan Hürriyet’in selamlarının da iletildiği ziyaretlerde zabıta ekipleri de ilçedeki tüm pazarları gezerek esnafa bayram pişmaniyesi ikram etti.