İYİ Parti Kocaeli Teşkilatı'nın en sevilen İlçe Başkanları'ndan olan İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, renkli kimliği ile tanınıyor. Siyasete İYİ Parti ile başlamış olan Pelin Coştur Filiz, İzmit siyasetine tecrübesizliğini çok kısa sürede aşarak farklı bir soluk kattı. Rutin ziyaretlerde dahi atılgan kişiliği, dobra mizacı ve sevecen yapısı ile öne çıktı. Pelin Başkan geçtiğimiz gün Dünya Göz Hastanesi'nde göz ameliyatı oldu.

Sinsi ilerleyen Böbrek Tümörlerinde erken tanı hayat kurtarıyor Sinsi ilerleyen Böbrek Tümörlerinde erken tanı hayat kurtarıyor

Yıllardır ülkemizde ve özellikle İlimizde gerçekleştirilen laser operasyonları artık çok yaygın. 2000'li yılların başından itibaren uygulanan lazer ameliyatlarından faydalanmaya karar veren Coştur Filiz, perşembe günü Dünya Göz Hastanesi'nde bir göz ameliyatı geçirdi.

Prof. Dr. Orhan Elibol'un tetkikleri ve ardından Op.Dr. Caner Karadenizli'nin muayenesi ve yaptığı lazer ameliyatı ile başkan bundan böyle dünyayı ve kenti çok daha net görecek.

Normal göz ölçümleri ile ilaçlı muayene görme ölçümleri çok farklı çıktığından, Pelin Coştur Filiz'e ağrılı olan PRK Laser uygulandı. 4 gün gözleri kapalı kalacak olan Pelin Başkan uyuyarak bu sıkıntılı süreci aşmaya çalıştığını belirtti.

7x24 Kocaeli Ailesi olarak; alışıldık bildik siyasilerden farklı bir havası ve tutumu olan Pelin Coştur Filiz'e geçmiş olsun diliyoruz. Bundan böyle sıfırlanmış gözleriyle daha da etkin bir muhalefet sergileyeceğinden şüphemiz yok.