Seçim takvimi açıklandığından bu yana bir çok ilçede programa katılan Filiz, bayramda da saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bayramın ilk günü Kandıra Kent Bayramlaşması, Kocaeli Kent Bayramlaşması ve İzmit Belediyesi'nin düzenlediği Halk bayramlaşmasına katıldı. 

İSU o firmayı yasakladı! İSU o firmayı yasakladı!

Bayramın 2. Günü Kocaeli İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşmanın ardından İzmit Akmeşe, Balören ve Dağköy Mahallerini ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Pelin Coştur Filiz "SKM Başkanlığımızın organizasyonunda Kocaelimizde Milletvekili Adayı arkadaşlarımızla insanlara dokunmaya devam ediyoruz. Bayram vesilesi ile kentimizde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldım. Birlik ve beraberlik içerisinde bayramımızı kutladık. Bu vesile ile tüm İslam aleminin Ramazan bayramını kutluyorum. Bayramlaşma programlarımızın ardından Akmeşe, Balören ve Dağköyde vatandaşlarımızla bir araya geldik.

Vatandaşlarımız değişim istiyor, bu iktidardan kurtulmak için sabırsızlanıyor. 

Yapılan anketlerde partimizin düşüşte olduğunu, baraj sorunu olduğunu dile getirenlere sokaklara çıkmalarını tavsiye ediyorum. Gittiğimiz her yerde büyük bir teveccühle karşılaşıyoruz. 

Kocaeli'de tarih yazacağımıza yürekten inanıyorum, çok az kaldı" dedi.