Programlarına Dilovası, Karamürsel, Derince ve İzmit İlçelerinde devam eden Filiz vatandaşların sorunlarını dinliyor. 

"VATANDAŞLAR ZAMLARDAN RAHATSIZ"

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Pelin Coştur Filiz "SKM Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu programlara Dilovası, Karamürsel, Derince ve İzmit İlçelerimizde, İlçe Başkanlarımız, İlçe SKM Başkanlarımız, İl ve İlçe Yöneticilerimiz, çok değerli kadınlarımız ve gençlerimiz eşliğinde devam ederek Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in selamlarını iletiyoruz.

Saha çalışmalarımızda milletimizin partimize olan teveccühü bizlerin azmini arttırıyor. Yaptığımız Pazar ve esnaf ziyaretlerinde vatandaşımız alım gücünün düşüklüğünden ve fiyatlardaki zamlardan inanılmaz rahatsız. Genç kardeşlerimiz ülkedeki adaletsizlikleri her gittiğimiz yerde dile getiriyorlar. Ev kiralarındaki fahiş rakamlar milletimizin omuzlarına çok büyük yük. 

"TARİH YAZACAĞIZ, AZ KALDI"

Bizler İYİ Parti olarak sahalarda milletimizin sorunlarını dinlemeye, çözüm önerilerimizi anlatamaya devam edeceğiz. Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener önderliğinde tarih yazacağız az kaldı" dedi.

Seçim Sonucu: Türkiye'nin yarısı TEK ADAM rejimine HAYIR dedi! Seçim Sonucu: Türkiye'nin yarısı TEK ADAM rejimine HAYIR dedi!

collage-203