Kocaeli Üniversitesi Hastanesi mayıs ayı sonunda yeni poliklinik binasına taşındı. Binanın yapımı, Rektör Prof.Dr. Sadettin Hülagü’nün girişimleri ile temin edilen Kalkınma Bakanlığı desteği ile gerçekleştirilmişti.

6'Lı masa toplantı sonrası ortak açıklama yayımladı! 6'Lı masa toplantı sonrası ortak açıklama yayımladı!

Sabah saatlerinde Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Nuh Zafer Cantürk; söz verilen tarihte koronavirüse rağmen bitirilen yeni poliklinik binasının yapımındaki emekleri dolayısıyla Hastane Başmüdürü Burhan Eres, Hastane Teknik Hizmetler Müdürü Gökşin Terzi ve Hastane Başhekim Yardımcısı Alparslan Kuş’a teşekkür belgelerini verdi.

Sonrasında Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Sadettin Hülagü'yü hastane başmüdürü ve başhekim yardımcıları ile ziyaret eden Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Nuh Zafer Cantürk, Rektör Prof.Dr.Sadettin Hülagü ‘ye çiçek ve plaket taktim etti.

BİZİM HER DAİM YANIMIZDA OLAN HÜLAGÜ

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.DR.Nuh Zafer Cantürk polikilinik binası yapılırken herkesin çok fedakarca çalıştığını belirterek ,özellikle içinde bulunduğumuz  zor koşullarda bu çalışmanın bitirilmesine dikkat çekti. “Bizim her zaman yanımızda olan ve her daim her alanda desteklerini esirgemeyen Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Sadettin Hülagü hocamıza binanın kurumumuza kazandırılmasına ve çalışmalar sırasında verdiği desteğe da çok teşekkür ediyoruz" dedi.

YENİ HEDEFLER İLE DAHA GÜÇLÜ BİR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Prof.Dr.Sadettin Hülagü kendisini ziyaret eden Başhekim Prof.Dr.Nuh.Zafer Cantürk ve ekibine gayretleri ve ziyareti için teşekkür etti. Kocaeli Üniversitesi için, Kocaeli için Hastanemizin çok önem taşıdığını ve hizmeti ileriye taşımamız gerektiğini söyledi. "Yeni yeni hedefler ile daha güçlü bir Kocaeli Üniversitesi yapmak için hep beraber çalışacağız" dedi.