Cildinize zarar vermeden sağlıklı ve kalıcı bronzlaşmak, doğru güneş ürünlerini tercih etmek ile başlıyor. İsveç’in endemik bitkilerini özünde birleştiren Celenes by Sweden, her cilt tipi için uygun Herbal serisi ile zararlı güneş ışınlarına karşı doğal bir koruma sağlarken  Herbal Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 0 ve 15 SPF seçenekleri ile sağlıklı ve kalıcı bronzlaşma fırsatı sunuyor. 

 Celenes by Sweden ile güvenle bronzlaşın 

DeFacto’dan gençlik ruhunu yansıtan okula dönüş koleksiyonu DeFacto’dan gençlik ruhunu yansıtan okula dönüş koleksiyonu

Celenes by Sweden Herbal Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 0 ve 15 SPF seçenekleri, yazın güneşlenirken cidinizi tahriş etmeden, sağlıklı ve homojen bronzluğa hızlıca kavuşmanıza yardımcı oluyor. İçeriğindeki kakao, karoten ve E vitamini ile cildinizi nemlendirerek, yoğun bakım sağlıyor. Doğal ve temiz içeriği UVA/UVB ışınlarına karşı koruma sağlarken, bronzluğun süresini uzatmaya destek oluyor. 

 Her cilt tipi için kullanıma uygun olan Celenes by Sweden Herbal Bronzlaştırıcı Güneş Yağı ve Herbal Bronzlaştırıcı Güneş Yağı cildinizde yapışkan bir his bırakmıyor ve sprey formu sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Uzun süreli koruma, uzun süreli parlak bronzluk

Organik ve mineral güneş filtrelerine sahip Celenes by Sweden Herbal Serisi, UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlarken güneş lekelerini ve güneş yanıklarını önlemeye yardımcı oluyor, içeriğindeki Nordik ekstratlar ve E vitamini sayesinde cildi onararak ciltte yatıştırıcı bir etki sağlıyor. 

Celenes By Sweden Hakkında

İsveç’in ve dünyanın önde gelen çeşitli endemik bitkilerini ve doğal termal suları kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden; biyoçeşitliliğin korunması konusundaki sorumluluğunun bilinciyle hareket ediyor ve tamamı doğal yetişme koşullarında ve usulüne uygun olarak toplanan bitkileri özel reçeteleriyle harmanlıyor. Celenes by Sweden güzellik sektöründe İskandinav doğasından ilham alan, sürdürülebilir bir marka olarak çevreye duyarlı ve ulaşılabilir güzellik anlayışıyla çalışan, insan sağlığına ve doğaya saygılı bir yaklaşımla üreten, en saf termal ve bitkisel kaynakları özünde birleştiren birinci sınıf doğal, temiz içerikli kozmetik markasıdır. Celenes by Sweden hakkında detaylı bilgi almak için celenesbysweden.com internet sitesini ziyaret edebilir, @celenesturkiye Instagram hesabını takip edebilirsiniz.