‘Sahne Senin’ etkinliği ile genç müzisyenleri Körfezlilerle buluştu. Kirazlıyalı ve Yarımca Sahili’nde gerçekleştirilen etkinlikte gençler müzik ziyafeti verdi.

Körfez Belediyesi, hafta sonu ‘Sahne Senin’ etkinliği ile genç müzisyenleri Körfezlilerle buluşturdu. İlki geçtiğimiz hafta Tütünçiftlik sahilinde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında hafta sonu ilk olarak Kirazlıyalı sahilinde sahne gençlerindi. Gençler yıldızlar altında sevilen şarkıları coşku içinde seslendirirken dinleyenler de açık havanın keyfini çıkardılar.

“İYİKİ VARSINIZ GENÇLER”

'Yüzme bilmeyen kalmasın' projesi devam ediyor! 'Yüzme bilmeyen kalmasın' projesi devam ediyor!

Kirazlıyalı sahilindeki etkinliğe Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan ile birlikte katılan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Gençlerimiz ile birlikte olmaktan asla vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. Onların enerjisi, neşesi ve coşkusu bizlere güç veriyor. Projelerimizin merkezine de gençlerimizi aldık. İyi ki varsınız sevgili gençler” dedi.

YARIMCA SAHİLİ

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

Kirazlıyalı sahilinin ardından etkinliklerin bir diğer adresi de Yarımca sahili oldu. Burada da Körfezli oluşturduğu Grup Bipolar, sevilen şarkıları seslendirdi. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği konserde izleyenler de telefon ışıkları ile şarkılara eşlik edince renkli görüntüler yaşandı.

İZLEDİLER