Her gün yandaş medyadan İzmit Belediyesi aleyhine bir açıklama yapmayı alışkanlık haline getiren İzmit Belediyesi

AKP Grup Başkan vekili Muharrem Tutuş'tan bir pas daha gelince İzmit Belediyesi danışmanlarından Cem Şakoğlu pası tabir-i caizse 90'dan gole çevirdi.

Cem Şakoğlu'nun paylaşımı şöyle:

Özel bireylere Dost El’ini uzatan öğretmenlere çok özel kutlama Özel bireylere Dost El’ini uzatan öğretmenlere çok özel kutlama

Akp grup başkan vekili Tutuş İBB’nin bize hibe ettiği cenaze aracını şu ana kadar yalnızca 1 kez kullandığımız için neden aldığımızı sormuş. İlahi Tutuş sen adamı öldürürsün. Böylelikle cenaze aracımıza da iş çıkar belki. Bakalım sırf laf olsun diye daha neler yumurtlayacaksın.

NE OLMUŞTU

“CENAZE ARACIMIZ YOKTU”

Başkan Hürriyet, “Biz geldiğimizde cenaze aracımız yoktu. Biz satın alalım diye düşündük ama İBB elinde olan fazla cenaze araçlarını cüzi miktarda hibe ediyormuş. Biz de bu durumdan faydalandık” demişti.

“CENAZE ARACININ DURUMU NEDİR?”

Geçtiğimiz meclis toplantısında AKP Grup Başkan Vekili Tutuş konuyu gündeme getirerek, cenaze aracının durumunu sordu.
Tutuş’a cevap veren CHP Meclis Üyesi Ünal Özmural; “ Bize şu an İBB’den iki tane otobüs geldi ve bir cenaze aracı geldi. Cenaze aracının üstü açık olduğu için yakın mesafelerde kullanıyoruz, araca şu anda bir defa talep oldu, uzun mesafelerde zaten vermiyoruz” dedi.