Çağdaş Gazetesi editörlerinden Albayrak ailesinin güzel kızları Cansu Albayrak ile hayatını birleştiren deneyimli saha muhabiri ve İzmit Belediyesi Basın Birimi çalışanı Sancar Kızılkaya gece boyunca hem konuklarını ağırladı hem de coşkuyla en anlamlı günlerini kutladı.

SEKA Park’ta bulunan SEKA Bahçe Restoran’da gerçekleştirilen düğün törenine; İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Büyükşehir belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz, Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, Memleket Partisi İl Başkanı Murat Erinç, Körfez İlçe Başkanı Şuayp Yağar, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, MHP Derince İlçe Başkanı Salim Sayar, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Başkanı Yücel Alpay Demir, eşi Sibel Demir, gazetemiz çalışanları, basın camiası, Albayrak ve Kızılkaya ailelerinin dost ve akrabaları katıldı.

NİKAHI HÜRRİYET KIYDI

Çiftin nikâhını İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet kıyarken nikâhı şahitliklerini Çağdaş Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sadun Çetin, Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz, genç çiftin arkadaşları; Umut Can Korkmaz, Betül Mermer, Ahmet Dorum yaptı.

Nikâhı kıyan Başkan Hürriyet; genç çifte Türk bayrağı, Atatürk’ün fotoğrafı, Kocaelispor baskılı sembolik yastık hediye etti.

Kıyılan nikâh sonrası genç çiftin yakınları ve akrabaları, halay ve çiftetelli ile sahneyi hiç boş bırakmadı.

whatsapp-image-2022-09-19-at-100109

ATATÜRK’Ü ÖĞRETİN

Genç çiftin nikâhını kıyan İzmit belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Bu güzel çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Güzel bir gelecek sizlerin olsun, en kötü gününüz böyle olsun. En kötü gününüzde bile ellerinizden birbirinden hiç ayrılmasın. Sevginiz saygınız hep daim olsun inşallah. Güzel çiftimizin değerli ailelerini de kutluyorum. Her nikâhla birlikte aileler de yeni akrabalık bağlarıyla birbirlerine bağlanıyorlar. Her iki ailemize de Rabbim güzel geçinmeyi nasip etsin, hayırlar, iyilikler getirsin. Rabbim size vatanına, milletine, ailesine hayırlı evlatlar nasip etsin. Biz çocuk sayısına karışmıyoruz o gençlerin bileceği iş. Sonuçta onların medeni kararları. Ama gençlerden bir ricamız var. Bu ülkenin ne zaman başı sıkışsa hep o büyük liderin ışığı yolumuzu aydınlatıyor. Lütfen çocuklarınıza Atatürk’ü öğretin. Atatürk’ün ilke ve devrimlerine bağlı evlatlar yetiştirin. Sizlerden tüm ricamız budur sevgili gençler” dedi.

Dünyada yeni bitkisel beslenme akımı: Veganuary Dünyada yeni bitkisel beslenme akımı: Veganuary

resize_whatsapp-image-2022-09-19-at-095916

7x24 Kocaeli ailesi olarak sevgili meslektaşlarımızın bu en mutlu gününü kutluyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.