26 ve 30 Temmuz’da ilimizde ağırladığımız Sefo, şimdi de Karamürsel Kordon’a geliyor. Kocaelililerle 3. kez buluşacak olan Sefo, 14 Ağustos’ta Kordon’da olacak.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinden gençlere seslenerek “Değerli gençler, 2022 yaz etkinliklerimize unutulmaz bir konser daha ekleyelim diyorum. Ne dersiniz?” paylaşımında bulundu. Bunu üzerine gençler Başkan Yıldırım’ın paylaşımının altına birçok ünlü sanatçıyı etiketleyerek isteklerini dile getirdiler. Gençler tarafından en fazla talep edilen sanatçı yine Sefo oldu. 26 Temmuz’da Başiskele’ye, 30 Temmuz’da da Körfez’e gelen Sefo, sahne performansı ve hit şarkılarıyla Kocaeli’yi adeta sallamıştı.

nstagramm

SEFO VE BAŞKAN ARASINDA DİYALOG

Son günlerde hit şarkıların sahibi olan Sefo’yu herkes çok sevdi. Özellikle gençlere hitap eden, yaptığı rap müzikle sahneden sahneye koşan sanatçı, şimdi de Karamürsel’e geliyor. Başkan İsmail Yıldırım’ın paylaşımının altına gençlerden gelen “Sefo’yu istiyoruz”, “Ne olur Sefo gelsin” gibi yorumların ardından Yıldırım yeni bir paylaşım daha yaptı. Paylaşımına Sefo’yu da etiketleyen Yıldırım, “Karamürsel gençliği seni Kordon’da görmek istiyor, nasıl yapsak?” diyerek sevilen sanatçıyı Kordon’a davet etti. Sefo ise, Başkan’ın paylaşımına samimi bir karşılık vererek “Gelcez mecbur…” ifadesini kullandı.

nstagram

14 AĞUSTOS’TA KORDON’DA

Depremin 23. yılında Türkkan'dan Bakan Kurum'a sorular! Depremin 23. yılında Türkkan'dan Bakan Kurum'a sorular!

“Gençler Sefo’yu duydunuz…14 Ağustos’ta Kordon’da buluşuruz” diyerek gençlere müjdeyi veren İsmail Yıldırım, gereken işlemleri başlattı. İnstagram üzerinden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve sanatçı Sefo arasında yaşanan bu tatlı diyalogun ardından anlaşmalar sağlandı. Gençlerden gelen talep üzerine Kocaeli, 3. Kez Sefo’yu ağırlayacak. 14 Ağustos Pazar günü Karamürsel Kordon’da gerçekleşecek olan halk konserine tüm Kocaelililer davetli.