Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde görev yapan Piyade Uzman Çavuş Ömür Ertuğrul Sarı (27), terör örgütü ile girilen çatışmada şehit düştü.

Kuzey Irak Operasyonu'nda şehit olan Sarı'nın ailesinin Başiskele Kullar Yakacık Mahallesi'nde yaşadığı öğrenildi.

Şehidimiz Ertuğrul Sarı'nın cenazesinin bugün ikindi namazını müteakip Kullar Merkez Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Kullar Merkez Mezarlığı'nda toprağa verileceği öğrenildi.

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ömür Ertuğrul Sarı'nın Kocaeli'deki baba ocağında yas var.

Şehidin, Başiskele Yakacak Mahallesi'ndeki baba evinde yas hakim. Bayram ve Gül Sarı çiftinin oğlu Ömür Ertuğrul'un, 27 yaşında ve bir kardeşinin olduğu öğrenildi.

CENGİZ TOPELDE KARŞILANDI

Pençe-Kilit operasyonu'nda şehit olan, Piyade Uzman Çavuş 27 yaşındaki Ömür Ertuğrul Sarı'nın cenazesi, Kocaeli Cengiz Topel Havaliman'nda protokolle karşılandı. 

Kocaeli'de 7 ayda 31 işçi hayatını kaybetti! Kocaeli'de 7 ayda 31 işçi hayatını kaybetti!

Şehit Sarı'nın naaşı, ikindi vakti düzenlenecek tören ve kılınacak namazın ardından Kullar Merkez Mezarlığında toprağa verilecek.

Çavuş Ömer Ertuğrul Sarı’nın cenazesinde gözyaşı sel oldu

Şehit haberinin duyulmasının ardından ailenin evinin önüne taziye çadırı kuruldu.

GÖZYAŞI SEL OLDU

Anne Gül Sarı oğlunun tabutuna sarılarak uzun süre gözyaşı döktü. Şehidimizin babası da gözyaşlarına boğulurken yakınları onu teselli etti. Cenazede gözyaşı sel olup aktı. 

whatsapp-image-2022-07-07-at-165318

whatsapp-image-2022-07-07-at-165319-2