İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yılı dolayısıyla bir açıklama yayınladı.

Filiz açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Canından vazgeçip vatan toprağından vazgeçmeyen kahramanların ve Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin sarsılmayacak şekilde atanların günüdür.

Araç kış hazırlığı nasıl yapılmalı? Kış lastiği değişimini yaptınız mı? Araç kış hazırlığı nasıl yapılmalı? Kış lastiği değişimini yaptınız mı?

30 Ağustos;

Kocatepe'den Dumlupınar'a, Çiğiltepe'den Kadifekale'ye kadar akan Türk kanlarının ve şehit ruhlarının vatan topraklarını kutsadığı gündür.

30 Ağustos;

Tek devlet değil TÜRK DEVLETİ, Tek vatan değil TÜRK VATANI, Tek bayrak değil TÜRK BAYRAĞI,

Tek millet değil TÜRK MİLLETİ diyebilenlerin bayramıdır.

Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki, fedakar ve kahraman Türk Milleti vatanına göz dikenlere 30 Ağustos gününün ateşini, kudretini ve iradesini yeniden gösterecektir.

Bize bu güzel toprakları vatan yapan başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşının tüm isimsiz kahramanlarını, kutsal vatanımız için canı pahasına görev yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi en derin sevgi, saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100. yılı kutlu olsun.