eşsiz hediye alternatifleriyle buluşturuyor. LC Waikiki hediye danışmanları ise sevdiklerinize en doğru hediyeyi bulmanıza yardımcı oluyor.

Kiğılı ile Mevsim geçişine hazırlanın! Kiğılı ile Mevsim geçişine hazırlanın!

Sevgililer Günü yaklaşırken, LC Waikiki, günlük ve klasik tasarımlardan ev ve iç giyime, ayakkabılardan çantalara farklı tarz ve desenlere hitap eden yüzlerce hediye seçeneği sunuyor. Romantik kırmızı ve asil siyahın hakim olduğu parçalar, deri aksesuarlarla mükemmel bir kombinasyon yakalıyor.

LCW Dream Sevgililer Günü Koleksiyonu

Kırmızının ağırlıkta olduğu LCW Dream Sevgililer Günü Koleksiyonu, hem ev hem de iç giyimde farklı alternatiflerle Sevgililer Günü’nün büyüsüne ortak oluyor. Kırmızı ve pembe renklerin hakim olduğu kalp ve ekose desenli pijamalardan, siyahın zarif birlikteliğiyle sunulan gecelik ve sabahlıklara kadar pek çok alternatifin bulunduğu koleksiyondaki parçalar, kadınların favorisi olacak.

LC Waikiki’den Hediye Danışmanı

Hediye seçmenin zorluğunu hepimiz biliriz. Siz bunu düşünmeyin diye, LC Waikiki, size özel hediye danışmanı ile sevdiklerinize en doğru hediyeyi seçebilmeniz için destek oluyor. LC Waikiki Hediye Danışmanı’na seçili mağazalarda aynaların üzerinde yer alan QR kodu okutarak veya lcwaikiki.com’daki Canlı Destek üzerinden ulaşabilirsiniz.