Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Okan Toluç, 18 Nisan Salı günü şehrimize gelmesi beklenen Sinan Oğan için çağrıda bulunurken; "Kocaeli Atatürkçü ve Milliyetçi tek Cumhurbaşkanı adayına sahip çıkmalıdır. Halkımızı saat 15:00’da Halk evine bekliyorum. Sinan Oğan beye Kocaeli halkının misafirperverliğini hep beraber gösterelim" dedi.

MİLLİYETÇİLERE ÇAĞRIMIZDIR

Sinan Oğan ve Zafer Partisi'nin Ulusal basın tarafından büyük bir ambargoya maruz kaldığını belirten Başkan Toluç; "Halkımıza kendimizi ve projelerimizi anlatmamıza izin vermiyorlar. İnsanlar bizi sadece mültecileri gönderecek parti olarak biliyor. Oysaki bizim hem ulusal hem uluslararası düzeyde bir çok projemiz var. Biz elimizden geldiğince anlatmaya çalışsakta maalesef yediğimiz ambargo önümüze büyük engel koyuyor" dedi.

Gençlerin geleceği açısından önemli bir seçim Gençlerin geleceği açısından önemli bir seçim

HALK EVİNDE BULUŞALIM

Yarın 15:00’da gerçekleşecek ziyaret için Kocaeli halkını davet eden Başkan Okan Toluç; "Tüm Kocaeli halkına çağrımızdır. Gelin terör örgütlerine teslim olmamış, adı herhangi bir karalamaya karışmamış, akademik unvanı olan tertemiz bir Cumhurbaşkanını hep beraber karşılayıp Kocaeli misafirperverliğini gösterelim. Müsait olan herkesi Halk evine bekliyoruz" dedi.