Image-29

Eli ayağı kitlenir bazen insanın, içi içine sığmaz, elinden gelenin fazlasını koyar ortaya ama yeterli olmaz. Tüm gücüyle savaşır, elindeki her şey ile savaşır, elindekinin fazlasını koyar ortaya, durmadan, yorulmadan, pes etmeden savaşır.

Ne yazık ki günümüzde birçok ailenin gecesini gündüzüne katarak her şeyiyle, canı için savaştığı çok zor bir savaşa şahit oluyoruz her birimiz. SMA’lı meleklerine umut olmak, can olmak için her gün aynı motivasyonla, umutla, yılmadan savaşan, çabalayan anne babalara şahit oluyoruz. Onlara bu savaşta bir nebze dahi olsa destek olmak, yanlarında olduğumuzu hissettirmek, çorbaya az da olsa tuzumuzu katmak her birimizin, herkesin görevi olmalı bu zorlu günlerde. İnsan olmanın, insanın insana desteğinin ne denli kıymetli ne denli eşsiz olduğunu göstermeli, elimizi az da olsa o ağır taşın altına sokmalıyız.

Bu zorlu savaşı en yakınımızda yaşayan Barkın ve ailesine destek olmak adına hep birlikte 13 Haziran Pazartesi günü, saat 20.00’da Kocaeli Uluslararası Kongre Merkezi / Seka park’ta buluşuyoruz. Neşe-i Sağlık Tsm Korosu’nun bu yardım konserinde hem şarkılarla umut dolarken hem de Barkın’a umut olacağız hep birlikte.

Şimdi birlik olmanın, insan olmanın en güzel en doğru vakti, gelin hep birlikte elimizi taşın altına koyalım, koyalım ki SMA değil, Barkın kazansın.