Müzikseverlerin yeni gözdesi, 'Var bir hayalimiz' şarkısı dillerden düşmeyen, sosyal medyada çektiği videolarla gündeme gelen; Sebastian, Ego, Sensin Doktorum gibi parçaları bulunan PAU, 13 Ocak'ta İzmit'e geliyor.

Çok sevilen ve dinlenen Pau; 13 Ocak'ta İnci Hayaller ve Serra Gelinlik organizasyonunda, Noora Life Beauty Güzellik Salonu ana sponsorluğunda İzmit'te sevenleriyle buluşacak.

WhatsApp Image 2022-01-07 at 23.23.32

13 Ocak 2022'de NCity yanı İzmit Antikkapı'da gerçekleştirilecek Kadınlar Matinesi'nde sevenleriyle buluşacak olan Pau, muhteşem orkestrası ile çok bilinen şarkılarını ve daha fazlasını sevenleri için söyleyecek.

HANIMLAR EĞLENCEYE HAZIR MISINIZ? 

Pau ve muhteşem orkestrasının 13 Ocak’ta İzmit Antikkapı'da Kadınlar Matinesi'nde sahnede olacağı gecenin biletlerini alanlar ikram tabakları ile ağırlanacak aynı zamanda bir cilt bakımı hediyesi kazanacak.


Detaylar için: 0 543 761 87 88 -  0 544 417 91 56 nolu telefonlardan bilgi alınabilir.

Serra Gelinlik İnci Hayaller Organizasyon ve ana sponsor Noora Life Beauty Center katkılarıyla kentimize geliyor.

pau

PAU KİMDİR?

1 Mart 1990 tarihinde dünyaya gelen PAU'nun gerçek adı Ayhan Ulu'dur. İzmir'in Bornova ilçesinde doğan Pau, aslen Karslı Azeri Türklerinden olan bir sanatçıdır. Bir kız kardeşi ve birerkek kardeşi bulunmaktadır. Müzisyen bir babanın oğlu olan Ayhan Ulu, Ege Üniversitesi Konservatuvar mezunudur.

Sosyal medyada çektiği videolarla tanınan bir isim olan PAU'nun Var Bir Hayalimiz, Sensin Doktorum, Ego gibi şarkıları da bulunmaktadır.

Instagram'da yayınladığı videolarda Ayşe adlı bir kadını görmek de mümkün. PAU, Ayşe'nin sokakta darp edilmesinin ardından ona evini açtığını ve onun psikolojik sorunları geçene kadar yanında kalmasını istediğini belirtiyor.

PAU kelimesi, Ayhan Ulu'nun üniversiteden kalma bir anısı. PAU, Piyanist Ayhan Ulu'nun kısaltılmışıdır.

Pau-1