Gölcük'ün güreşteki altın çocukları

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kartepe Hergeleci İbrahim, Yalova Fevziye, Balıkesir Kurtdere Yağlı Güreşleri’nde büyük başarı göstererek şampiyon olan Gölcük Belediyespor Sporcuları Fırtına İbrahim Balta ve Kasırga Muhammet Özer ile yetişmelerinde büyük emekleri olan hocalarıyla bir araya geldi. BİRİNİN LAKABI FIRTINA, DİĞERİNİN KASIRGA 3 GÜREŞTE 3 ŞAMPİYONLUK

Gölcük'ün güreşteki altın çocukları

Balta ve Özer’i tebrik eden Başkan Sezer onları ödüllendirerek, başarılarının devamını diledi. Bu yıl, güreş meydanlarında fırtına ve kasırga gibi genç sporcular, Başkan Sezer’e katıldıkları diğer güreşlerde de şampiyonluk sözü verdiler. Hocaları da daha çok çalışarak, ata sporu güreşte, yeni şampiyonlar çıkarmak için çalıştıklarını belirterek, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Başkan Sezer’e teşekkürlerini ettiler.

SPORCULARIMIZA DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Sezer yaptığı açıklamada: “Kartepe Hergeleci İbrahim, Yalova Fevziye, Balıkesir Kurtdere Yağlı Güreşleri’nde büyük başarı göstererek şampiyon olan Gölcük Belediyespor Sporcuları Fırtına İbrahim Balta ve Kasırga Muhammet Özer yavrularımızla ve yetişmelerinde büyük emekleri olan değerli hocalarımızla bir araya geldik. Geleceğimizin teminatı yavrularımızı ve saygıdeğer hocalarını can-ı gönülden tebrik ediyor, üstün başarılarının devamını diliyorum. İlçemizin adının sportif başarılarla duyurmak ve geleceğimizin teminatı gençlerimizin yetişmesi için, tesisleşme çalışmalarına ve sporcularımıza destek olmaya devam edeceğiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER