Kocaelisporlu Hürriyet Gökdeniz’e moral verdi 

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Ümit Milli takımımızın Sırbistan ile oynadığı maçta köprücük kemiği kırılan Kocaelispor’un eski futbolcusu Gökdeniz Bayrakdar’ı arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kocaelisporlu Hürriyet Gökdeniz’e moral verdi 

Kocaelispor alt yapısından yetişen ve sezon başında transfer olduğu Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’da gösterdiği performans ile tüm Türkiye’nin ilgi odağı haline gelen Gökdeniz Bayrakdar, Ümit Milli Takımımızın Sırbistan ile oynadığı maçta talihsiz bir sakatlık yaşadı. Köprücük kemiğinde kırık tespit edilen Gökdeniz Bayrakdar, 4-6 hafta arası sahalardan uzak kalacak. Gökdeniz’in bu sakatlığını birçok futbolsever üzüntü ile karşılarken, yaşanan kötü hadise koyu Kocaelisporlu olan ve her platformda Yeşil-Siyahlı kulübü yakından takip eden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i de üzdü.  

“GENÇLERE ROL MODEL OLDU” 

Milli futbolcuyu telefonla arayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, genç futbolcuya geçmiş olsun dileklerinde bulundu, kısa sürede sahalara döneceğinden kuşkusu olmadığını dile getirdi. Gökdeniz’in Kocaeli’de hatta Türkiye’de futbol oynayan gençler için iyi bir model olduğuna dikkat çeken Hürriyet, “Son yıllarda şehrimizin yetiştirdiği en önemli futbolcuların başında Gökdeniz Bayrakdar kardeşimiz geliyor. Gökdeniz, alt yapılarda oynayan tüm gençlerin örnek alacağı bir futbolcu. Kendisini Avrupa’da futbol oynarken göreceğimizden hiç şüphemiz yok. Milli forma ile sakatlanmasına çok üzüldük. Telefonla yaptığım görüşmede moralinin gayet yüksek olduğunu gördüm. En kısa zamanda sahalara dönmesini bekliyoruz. Çünkü onu izlerken hem gurur duyuyor, hem de büyük keyif alıyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER