banner119

Körfez’de “Spor Şöleni” başladı

Okul Sporları Körfez İlçe Tertip Kurulu’nun organizasyonunda ilçede spor şöleni başladı. Küçüklerden yıldızlara, kızlardan erkeklere, voleyboldan basketbola, futsaldan ayak tenisine, futboldan masa tenisine kadar birçok farklı branşlarda yüzlerce sporcu 1,5 ay boyunca mücadele edecek

Körfez’de “Spor Şöleni” başladı

Okul Sporları Körfez İlçe Tertip Kurulu’nun organizasyonunda ilçede spor şöleni başladı. Küçüklerden yıldızlara, kızlardan erkeklere, voleyboldan basketbola, futsaldan ayak tenisine, futboldan masa tenisine kadar birçok farklı branşlarda yüzlerce sporcu 1,5 ay boyunca mücadele edecek

02 Nisan 2018 Pazartesi 16:36
Körfez’de “Spor Şöleni” başladı

Hafta sonu başlayan küçükler ve yıldızlar voleybol maçları ile büyük bir heyecan ile başladı. 9 Mayıs’a kadar yaklaşık 1,5 ay sürecek olan spor şöleninde sırasıyla; Küçük Kız voleybol, Yıldız Kız voleybol, Küçükler Futbol, Yıldızlar Futbol, Küçük Erkek Basketbol, Genç Erkek Basketbol, Genç Kız Voleybol, Genç Erkek Voleybol, Genç Kız Futsal, Genç Erkek Futsal mücadeleleri sahne alacak. 19 Mayıs Gençlik Haftası’nda ise Genç Erkek ve Genç Kız Masa Tenisi ve Genç Erkek Ayak Tenisi müsabakalarında yine büyük bir heyecan yaşanacak.

ÖNCE SPORTMENLİK
Körfez İlçe Okul Sporları Tertip Kurulu turnuvalara katılan tüm okullara ve sporculara başarılar diledi, “Kazasız, belasız, centilmence geçen, sportmenliğin ön planda olduğu, kupa kazanmaktan ziyade dostluğun kaynaşmanın ön planda tutulduğu maçlar dileriz” vurgusu yaptı. Tertip kurulu adına organizasyonu değerlendiren Körfez İlçe Spor Koordinatörü Melih Yücel, “Amacımız küçük yaşlardaki gençlerimize spor alanında en iyi hizmeti vermek. Sportmenliğin önde olduğu, çocuklarımızın kaynaştığı ve farklı duyguları bir arada yaşadığı ortamlar sunmak ve sağlıklı spor yapmalarına aracı olmak. Ayrıca minik ve yıldız sporcu adaylarını geleceğe hazırlamak da hedeflerimizden biri” dedi.

BRANŞLAR, KATILAN OKULLAR ve FİKSTÜRLER:

VOLEYBOL

GENÇ ERKEK: Oruç Reis AL, Hacer Demirören MTAL, Hereke AL, Körfez MTAL, Orhangazi AL

9 NİSAN

PAZARTESİ

12.00

1

ORUÇ REİS A.L. – KÖRFEZ MESLEKİ VE TEKNİK A.L

Derince Spor Salonu

13.00

2

HACER DEMİRÖREN M.T.A.L – HEREKE A.L.

DERİNCE S.S

10 NİSAN

SALI

12.00

3

ORHAN GAZİ A.L. – HEREKE A.L.

DERİNCE S.S

13.00

4

ORUÇ REİS A.L. – HACER DEMİRÖREN M.T.A.L

DERİNCE S.S

12 NİSAN

PERŞEMBE

14.00

5

KÖRFEZ MESLEKİ VE TEKNİK A.L – HACER DEMİRÖREN M.T.A.L

DERİNCE S.S

15.00

6

ORHAN GAZİ A.L. – ORUÇ REİS A.L.

DERİNCE S.S

16 NİSAN

PAZARTESİ

12.00

7

HEREKE A.L. – ORUÇ REİS A.L.

DERİNCE S.S

13.00

8

KÖRFEZ MESLEKİ VE TEKNİK A.L – ORHAN GAZİ A.L.

DERİNCE S.S

17 NİSAN

SALI

12.00

9

HACER DEMİRÖREN M.T.A.L – ORHAN GAZİ A.L.

DERİNCE S.S

13.00

10

HEREKE A.L. – KÖRFEZ MESLEKİ VE TEKNİK A.L

DERİNCE S.S

GENÇ KIZLAR:

A GRUBU: Hereke Nuh Çimento MTAL, Körfez Fen Lisesi, Hereke AL, Çamlıtepe MTAL, Orhangazi AL

B GRUBU: Hacer Demiröen MTAL, Mevlana MTAL, Atatürk AL, Tüpraş 50.Yıl AL

9 NİSAN PAZARTESİ

10.00

1

HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L. – ÇAMLITEPE MES VE TEK A.L.

DERİNCE S.S

11.00

2

KÖRFEZ FEN LİSESİ– HEREKE ANADOLU LİSESİ

DERİNCE S.S

10 NİSAN SALI

10.00

3

ORHAN GAZİ A.L.- HEREKE ANADOLU LİSESİ

DERİNCE S.S

11.00

4

HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L. – KÖRFEZ FEN LİSESİ

DERİNCE S.S

11 NİSAN ÇARŞAMBA

10.00

5

HACER DEMİRÖREN M.T.A.L– TÜPRAŞ 50.YIL A.L.

DERİNCE S.S

11.00

6

MEVLANA MES VE TEK A.L.– ATATÜRK A.L.

DERİNCE S.S

12.00

7

ÇAMLITEPE MES VE TEK A.L. – KÖRFEZ FEN LİSESİ

DERİNCE S.S

13.00

8

ORHAN GAZİ A.L– HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

DERİNCE S.S

12 NİSAN

PERŞEMBE

10.00

9

HEREKE ANADOLU LİSESİ – HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

DERİNCE S.S

11.00

10

ÇAMLITEPE MES VE TEK A.L. – ORHAN GAZİ A.L.

DERİNCE S.S

12.00

11

HACER DEMİRÖREN M.T.A.L– ATATÜRK A.L.

DERİNCE S.S

13.00

12

TÜPRAŞ 50.YIL A.L. MEVLANA MES VE TEK A.L.

DERİNCE S.S

13 NİSAN

CUMA

10.00

13

KÖRFEZ FEN LİSESİORHAN GAZİ A.L.

DERİNCE S.S

11.00

14

HEREKE ANADOLU LİSESİ – ÇAMLITEPE MES VE TEK A.L.

DERİNCE S.S

12.00

15

HACER DEMİRÖREN M.T.A.LMEVLANA MES VE TEK A.L.

DERİNCE S.S

13.00

16

ATATÜRK A.L. – TÜPRAŞ 50.YIL A.L.

DERİNCE S.S

16 NİSAN

PAZARTESİ

10.00

17

A  1 – B  2

DERİNCE S.S

11.00

18

B  1 – A  2

DERİNCE S.S

17 NİSAN SALI

10.00

19

MAĞLUPLAR

DERİNCE S.S

11.00

20

GALİPLER

DERİNCE S.S

YILDIZ KIZLAR:

A GRUBU: Körfez Kent Emlak Konut O.O., Atatürk O.O., Çelik Sanayi O.O.

B GRUBU: İgsaş O.O., Seka Çocuk Dostları O.O., Hereke Nuh Çimento O.O.

2 NİSAN

PAZARTESİ

14.00

1

KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT ORTAOKULU – ATATÜRK ORTAOKULU

DERİNCE S.S

15.00

2

İGSAŞ ORTAOKULU – SEKA ÇOCUK DOSTLARI ORTAOKULU

DERİNCE S.S

3 NİSAN SALI

14.00

3

HEREKE NUH ÇİMENTO ORTAOKULU – İGSAŞ ORTAOKULU

DERİNCE S.S

15.00

4

ÇELİK SANAYİ ORTAOKULU – KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O

DERİNCE S.S

4 NİSAN ÇARŞAMBA

14.00

5

ATATÜRK ORTAOKULU – ÇELİK SANAYİ ORTAOKULU

DERİNCE S.S

15.00

6

SEKA ÇOCUK DOSTLARI ORTAOKULU – HEREKE NUH ÇİMENTO O.O

DERİNCE S.S

5 NİSAN PERŞEMBE

12.00

13

A  1 – B  2

DERİNCE S.S

13.00

14

B  1 – A  2

DERİNCE S.S

6 NİSAN CUMA

14.00

15

MAĞLUPLAR

DERİNCE S.S

15.00

16

GALİPLER

DERİNCE S.S

KÜÇÜK KIZLAR:

A GRUBU: İlimtepe O.O., Uluğbey O.O, Körfez Kent Emlak Konut O.O., Atatürk O.O.

B GRUBU: Körfez İmam Hatip O.O., Petkim O.O., Halide Edip Adıvar O.O., Kirazlıyalı Tevfik Fikret O.O.

2 NİSAN PAZARTESİ

10.00

1

İLİMTEPE O.O – ATATÜRKO.O

DERİNCE S.S

11.00

2

ULUĞBEY O.O – KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O

DERİNCE S.S

12.00

3

KÖRFEZ İMAM HATİP O.O – KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET O.O

DERİNCE S.S

13.00

4

PETKİM O.O – HALİDE EDİP ADIVAR O.O

DERİNCE S.S

3 NİSAN SALI

10.00

5

KÖRFEZ İMAM HATİP O.O – HALİDE EDİP ADIVAR O.O

DERİNCE S.S

11.00

6

KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET O.O – PETKİM O.O

DERİNCE S.S

12.00

7

İLİMTEPE O.O – KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O

DERİNCE S.S

13.00

8

ATATÜRKO.O – ULUĞBEY O.O

DERİNCE S.S

4 NİSAN ÇARŞAMBA

10.00

9

İLİMTEPE O.O – ULUĞBEY O.O

DERİNCE S.S

11.00

10

KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O – ATATÜRKO.O

DERİNCE S.S

12.00

11

KÖRFEZ İMAM HATİP O.O – PETKİM O.O

DERİNCE S.S

13.00

12

HALİDE EDİP ADIVAR O.O – KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET O.O

DERİNCE S.S

5 NİSAN PERŞEMBE

10.00

13

A  1 – B  2

DERİNCE S.S

11.00

14

B  1 – A  2

DERİNCE S.S

6 NİSAN CUMA

10.00

15

MAĞLUPLAR

DERİNCE S.S

11.00

16

GALİPLER

DERİNCE S.S

FUTBOL

YILDIZ ERKEKLER:

A GRUBU: İlimtepe Orta Okulu, Rıfat Ilgaz Orta Okulu, Hereke Uzunpınar Orta Okulu, Körfez İmam Hatip Orta Okulu, Atatürk Ortaokulu.

B GRUBU: İgsaş Ortaokulu, Körfez Kent Emlak Konut Orta Okulu, Yarımca Orta Okulu, Halide Edip Adıvar Orta Okulu

9 NİSAN PAZARTESİ

13.00

1

İLİMTEPE ORTAOKULU – HEREKE UZNPINAR ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

14.00

2

RIFAT ILGAZ ORTAOKULU – KÖRFEZ İMAM HATİP ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

10 NİSAN SALI

13.00

3

ATATÜRK ORTAOKULU – KÖRFEZ İMAM HATİP ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

14.00

4

İLİMTEPE ORTAOKULU – RIFAT ILGAZ ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

11 NİSAN ÇARŞAMBA

10.00

5

İGSAŞ ORTAOKULU – HALİDE EDİP ADIVAR ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

11.00

6

KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O – YARIMCA ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

12.00

7

HEREKE UZNPINAR ORTAOKULU – RIFAT ILGAZ ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

13.00

8

ATATÜRK ORTAOKULU – İLİMTEPE ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

12 NİSAN PERŞEMBE

10.00

9

İGSAŞ ORTAOKULU – YARIMCA ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

11.00

10

HALİDE EDİP ADIVAR ORTAOKULU – KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O

ESENTEPE ST.

12.00

11

KÖRFEZ İMAM HATİP ORTAOKULU – İLİMTEPE ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

13.00

12

HEREKE UZNPINAR ORTAOKULU – ATATÜRK ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

13 NİSAN CUMA

10.00

13

İGSAŞ ORTAOKULU – KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O

ESENTEPE ST.

11.00

14

YARIMCA ORTAOKULU – HALİDE EDİP ADIVAR ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

12.00

15

RIFAT ILGAZ ORTAOKULU – ATATÜRK ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

14.00

16

KÖRFEZ İMAM HATİP ORTAOKULU – HEREKE UZNPINAR ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

16 NİSAN PAZARTESİ

13.00

17

A  1 – B  2

ESENTEPE ST.

14.00

18

B  1 – A  2

ESENTEPE ST.

17 NİSAN SALI

11.30

19

MAĞLUPLAR

ESENTEPE ST.

12.30

20

GALİPLER

ESENTEPE ST.

KÜÇÜK ERKEK:

A GRUBU: Kirazlıyalı Tevfik Fikret Orta Okulu, Yarımca Orta Okulu, Körfez İmam Hatip Orta Okulu

B GRUBU: Çelik Sanayi Orta Okulu, Petkim Orta Okulu, Rıfat Ilgaz Orta Okulu

C GRUBU: Halide Edip Adıvar Orta Okulu, İlimtepe Orta Okulu, İgsaş Orta Okulu

D GRUBU: Atatürk Orta Okulu, Hereke Nuh Çimento Orta Okulu, Körfez Kent Emlak Konut Orta Okulu

9 NİSAN

PAZARTESİ

10.00

1

KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET O.O – YARIMCA O.O

ESENTEPE ST.

10.45

2

ÇELİK SANAYİ O.O – PETKİM ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

11.30

3

HALİDE EDİP ADIVAR O.O – İLİMTEPE ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

12.15

4

ATATÜRK O.O – HEREKE NUH ÇİMENTO O.O

ESENTEPE ST.

10 NİSAN

SALI

10.00

5

KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O – ATATÜRK O.O

ESENTEPE ST.

10.45

6

İGSAŞ ORTAOKULU – HALİDE EDİP ADIVAR O.O

ESENTEPE ST.

11.30

7

RIFAT ILGAZ ORTAOKULU – ÇELİK SANAYİ O.O

ESENTEPE ST.

12.15

8

KÖRFEZ İMAM HATİP O.O – KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET O.O

ESENTEPE ST.

16 NİSAN

PAZARTESİ

10.00

9

PETKİM ORTAOKULU – RIFAT ILGAZ ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

10.45

10

YARIMCA O.O – KÖRFEZ İMAM HATİP O.O

ESENTEPE ST.

11.30

11

HEREKE NUH ÇİMENTO O.O – KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O

ESENTEPE ST.

12.15

12

İLİMTEPE ORTAOKULU – İGSAŞ ORTAOKULU

ESENTEPE ST.

17 NİSAN

SALI

10.00

13

A  1 – D  1

ESENTEPE ST.

10.45

14

B  1 – C  1

ESENTEPE ST.

18 NİSAN

ÇARŞAMBA

10.00

15

MAĞLUPLAR

ESENTEPE ST.

10.45

16

GALİPLER

ESENTEPE ST.

FUTSAL

GENÇ ERKEK:

A GRUBU: Hereke Nuh Çimento MTAL, Atatürk AL, Hereke AL, Tüpraş 50.Yıl AL

B GRUBU: Özel Ünitem Temel Lisesi, Körfez MTAL, Hacer Demirören MTAL, Emlak Konut Anadolu İHL

2 MAYIS

ÇARŞAMBA

10.00

1

HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L. – TÜPRAŞ 50.YIL A.L.

DERİNCE S.S

10.45

2

ATATÜRK A.L. – HEREKE ANADOLU LİSESİ

DERİNCE S.S

11.30

3

ORUÇ REİS A.L. – EMLAK KONUT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

DERİNCE S.S

12.15

4

KÖRFEZ MESLEKİ VE TEKNİK A.L – HACER DEMİRÖREN M.T.A.L

DERİNCE S.S

3 MAYIS

PERŞEMBE

10.00

5

ORUÇ REİS A.L. – HACER DEMİRÖREN M.T.A.L

DERİNCE S.S

10.45

6

EMLAK KONUT AİHL – KÖRFEZ MESLEKİ VE TEKNİK A.L

DERİNCE S.S

11.30

7

HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L. – HEREKE ANADOLU LİSESİ

DERİNCE S.S

12.15

8

TÜPRAŞ 50.YIL A.L. – ATATÜRK A.L.

DERİNCE S.S

4 MAYIS

CUMA

10.00

9

HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L. – ATATÜRK A.L.

DERİNCE S.S

10.45

10

HEREKE ANADOLU LİSESİ – TÜPRAŞ 50.YIL A.L.

DERİNCE S.S

11.30

11

ORUÇ REİS A.L. – KÖRFEZ MESLEKİ VE TEKNİK A.L

DERİNCE S.S

12.15

12

HACER DEMİRÖREN M.T.A.L – EMLAK KONUT AİHL

DERİNCE S.S

7 MAYIS

PAZARTESİ

10.00

13

A  1 – B  2

DERİNCE S.S

10.45

14

B  1 – A  2

DERİNCE S.S

9-MAYIS

ÇARŞAMBA

10.00

15

MAĞLUPLAR

DERİNCE S.S

10.45

16

GALİPLER

DERİNCE S.S

GENÇ KIZ: Tüpraş 50.Yıl AL, Hacer Demirören MTAL, Mevlana MTAL, Hereke Nuh Çimento MTAL

3 MAYIS

PERŞEMBE

13.00

1

TÜPRAŞ 50.YIL A.L. - HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

DERİNCE S.S

13.45

2

HACER DEMİRÖREN M.T.A.L - MEVLANA MEVLANAMES VE TEK A.L.

DERİNCE S.S

7 MAYIS

PAZARTESİ

11.30

3

TÜPRAŞ 50.YIL ANADOLU LİSESİ - MEVLANA MEVLANAMES VE TEK A.L.

DERİNCE S.S

12.15

4

HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L. - HACER DEMİRÖREN M.T.A.L

DERİNCE S.S

9 MAYIS

ÇARŞAMBA

11.30

5

TÜPRAŞ 50.YIL ANADOLU LİSESİ - HACER DEMİRÖREN M.T.A.L

DERİNCE S.S

12.15

6

MEVLANA MES VE TEK A.L. - HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

DERİNCE S.S

BASKETBOL

GENÇ ERKEKLER : Tüpraş 50.Yıl AL, Atatürk AL, Hereke AL, Hereke Nuh Çimento MTAL             

19 NİSAN

PERŞEMBE

10.00

1

TÜPRAŞ 50.YIL A.L.- HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

Derince Spor Salonu

11.30

2

ATATÜRK A.L. - HEREKE A.L.

DERİNCE S.S

24 NİSAN

SALI

10.00

3

TÜPRAŞ 50.YIL A.L. - HEREKE A.L.

DERİNCE S.S

11.30

4

HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L. - ATATÜRK A.L.

DERİNCE S.S

26 NİSAN

PERŞEMBE

10.00

5

TÜPRAŞ 50.YIL A.L. - ATATÜRK A.L.

DERİNCE S.S

11.30

6

HEREKE A.L. - HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

DERİNCE S.S

KÜÇÜK ERKEKLER : Körfez Kent Emlak Konut Orta Okulu, İlimtepe Orta Okulu, Uluğbey Orta Okulu, Çelik Sanayi Orta Okulu, Seka Çocuk Dostları Orta Okulu

19.NİSAN.2018

PERŞEMBE

13.00

1

KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O – ÇELİK SANAYİ  O.O

14.00

2

İLİMTEPE O.O – ULUĞBEY O.O

20.NİSAN.2018

CUMA

10.00

3

SEKA ÇOCUK DOSTLARI O.O – ULUĞBEY O.O

11.00

4

KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O – İLİMTEPE O.O

24.NİSAN.2018

SALI

13.00

5

ÇELİK SANAYİ  O.O – İLİMTEPE O.O

14.00

6

SEKA ÇOCUK DOSTLARI O.O – KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O

25.NİSAN.2018

ÇARŞAMBA

10.00

7

ULUĞBEY O.O – KÖRFEZ KENT EMLAK KONUT O.O

11.00

8

ÇELİK SANAYİ  O.O – SEKA ÇOCUK DOSTLARI O.O

26.NİSAN.2018

PERŞEMBE

13.00

9

İLİMTEPE O.O – SEKA ÇOCUK DOSTLARI O.O

14.00

10

ULUĞBEY O.O – ÇELİK SANAYİ  O.O

AYAK TENİSİ

A GRUBU: Körfez Fen Lisesi, Hereke AL, Körfez MTAL

B GRUBU: Tüpraş 50.Yıl AL, Orhangazi AL, Mevlana MTAL, Milangaz Hacer Demirören MTAL.

Son Güncelleme: 02.04.2018 17:23
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.