Ödüller Sahiplerini Buldu

Kocaeli Basketbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen ödül töreni İzmit Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşti.

SPOR 28.05.2019, 11:35
Ödüller Sahiplerini Buldu

Kocaeli Basketbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen ödül töreni İzmit Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Bu sezon oynadıkları maçlar sonunda kendi liglerinde ilk üç sırayı alan takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi. 13 kategoride toplam 39 kupa sahiplerini buldu.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan ve 2 saat süren törende, Kocaeli Basketbol İl Temsilcisi Cengiz Kahraman, ekibine, hakemlere, takımlara, antrenörlere ve sporculara teşekkür etti.

Ödül törenine, Kartepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan, Okul Sporları Şube Müdürü Turgay Bulut, İzmit Spor Şube Müdürü Engin Yaşar, Okul Sporları Şube Müdürü Turgay Bulut, Çayırova Spor İlçe Müdürü İbrahim Şahin, KASKF Başkanı Murat Aydın, KASKF Yönetim Kurulu Üyesi Ertan Demirhan, kulüp başkanları, yöneticileri, sporcular, antrenörler ve sporcu velileri katıldı.

Ödüllerini alan sporcular bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

2018-2019 SEZONU DERECEYE GİREN TAKIMLAR

BÜYÜK ERKEK

1.İzmit Basketbol İhtisas

2.Gölcük Güneş Gelişim

3.Karamürsel Gençlik

U18 ERKEK

1.Kocaeli BŞB Kağıtspor (B)

2.Kocaeli BŞB Kağıtspor (A)

3.Gölcük Belediyespor

U18 KIZ

1.Kocaeli Basket

2.İstanbul Yıldızları Körfez

3.İzmit Belediyespor

U16 ERKEK

1.Kocaeli BŞB Kağıtspor (A)

2.Derince Yenikent (A)

3.23 Nisan İÖO (A)

U16 KIZ

1.Kocaeli Basket

2.İstanbul Yıldızları Körfez

3.İzmit Belediyespor

U14 ERKEK

1.Kocaeli Basket ( A)

2.23 Nisan İÖO (B)

3.Derince Yenikent (B)

U14 KIZ

1.İstanbul Yıldızları Körfez (A)

2.Kocaeli Basket (A)

3.Sağlıklı Anneler Mutlu Aileler SK

U12 ERKEK

1.Gölcük Belediyespor

2.Kocaeli Basket

3.GHSK

U12 KIZ

1.Sağlıklı Anneler Mutlu Aileler SK

2.Kocaeli Basket

3.İstanbul Yıldızları Körfez

U11 ERKEK

1.Kocaeli Basket

2.Derince Yenikent (A)

3.Hanibal SK

U11 KIZ

1.Sağlıklı Anneler Mutlu Aileler SK

2.GHSK

3.Kocaeli Gelişimspor

U10 ERKEK

1.Gölcük Belediyespor

2.Derince Yenikent (A)

3.Kocaeli Gelişimspor

U10 KIZ

1.GHSK

2.Körfez Gençlerbirliği (A)

3.Körfez Gençlerbirliği (B)

Ebru ÖZMEN 

Yorumlar (0)
19°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 40 84
2. Galatasaray 40 84
3. Fenerbahçe 40 82
4. Trabzonspor 40 71
5. Sivasspor 40 65
6. Hatayspor 40 61
7. Alanyaspor 40 60
8. Karagümrük 40 60
9. Gaziantep FK 40 58
10. Göztepe 40 51
11. Konyaspor 40 50
12. Başakşehir 40 48
13. Rizespor 40 48
14. Kasımpaşa 40 46
15. Malatyaspor 40 45
16. Antalyaspor 40 44
17. Kayserispor 40 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 40 38
20. Gençlerbirliği 40 38
21. Denizlispor 40 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 38 86
2. M. United 38 74
3. Liverpool 38 69
4. Chelsea 38 67
5. Leicester City 38 66
6. West Ham 38 65
7. Tottenham 38 62
8. Arsenal 38 61
9. Leeds United 38 59
10. Everton 38 59
11. Aston Villa 38 55
12. Newcastle 38 45
13. Wolverhampton 38 45
14. Crystal Palace 38 44
15. Southampton 38 43
16. Brighton 38 41
17. Burnley 38 39
18. Fulham 38 28
19. West Bromwich 38 26
20. Sheffield United 38 23
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 38 86
2. Real Madrid 38 84
3. Barcelona 38 79
4. Sevilla 38 77
5. Real Sociedad 38 62
6. Real Betis 38 61
7. Villarreal 38 58
8. Celta de Vigo 38 53
9. Granada 38 46
10. Athletic Bilbao 38 46
11. Osasuna 38 44
12. Cádiz 38 44
13. Valencia 38 43
14. Levante 38 41
15. Getafe 38 38
16. Deportivo Alaves 38 38
17. Elche 38 36
18. Huesca 38 34
19. Real Valladolid 38 31
20. Eibar 38 30
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 20 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı