Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, özel günlerde hediye seçmeyi keyifli bir aktiviteye çevirerek, bu yıl da babalar gününü hediyeyle kutlamak isteyenlerin tercih ettiği adres oluyor. Bu Babalar Günü’nde giyimden aksesuara, kişisel bakımdan teknolojik aletlere kadar milyonlarca ürünü müşterileriyle buluşturan Trendyol, babaları için özel bir hediye almak isteyen kullanıcılarına özel hazırladığı Babalar Günü özel sayfasıyla da yardımcı oluyor.

Trendyol, babalara en çok yakışan ürünleri tek çatı altına topladı. Şık giyinmeye özen gösteren babalar için tişört, ceket, gömlek, güneş gözlüğü, saat gibi geniş hediye seçenekleri sunan Trendyol, kişisel bakımından vazgeçmeyen babalar için ise parfüm ve parfüm setleri, son model traş makineleri, saç bakım ürünlerini avantajlı fiyatlarla kullanıcıları ile buluşturuyor. Sportif babalar için spor giyiminden spor aletlerine kadar hediye alternatiflerini tek bir sayfada kullanıcılarının deneyimine açan Trendyol’da teknoloji tutkunları babalar için de cep telefonları, tabletler, akıllı saat ve bileklikler gibi farklı hediye seçenekleri bulunuyor.

Sürdürülebilir gıda için sofralarda bakliyata daha fazla yer verilmeli Sürdürülebilir gıda için sofralarda bakliyata daha fazla yer verilmeli

Tişört satışları gömlek satışlarından hızlı arttı

Trendyol, Babalar Günü’nde özellikle erkek hazırgiyimde milyonlarca ürünü babalarına hediye almak isteyen kullanıcılarına özel indirimlerle sunuyor. Babalar Günü’nün vazgeçilmez hediyesi olan gömlek ve tişörtler son model ve rahat kullanımlarıyla modaya ilgi duyan babaların tercihi oluyor. Trendyol’da erkek gömlek satışları Babalar Günü yaklaşırken bir önceki ayın aynı dönemine göre 2 kat artarken, erkek tişört satışları ise 3 kat arttı.

İlk defa Babalar Günü’nü kutlayacak babalara özel hediyelerden kişiye özel hediye alternatiflerine binlerce ürüne https://www.trendyol.com/s/babalar-gunu?mobileapp=true linkinden ulaşabilirsiniz.