KVN Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Burcu Gülener, Kavanlar Grup CEO’su  Mustafa Murat Sekmen  ve Sembol AVM Müdürü Ercan Öztürk’ün de eşlik ettiği iftar programında Kavanlar tarafından kentimize kazandırılan Hampton by Hilton’un görkemli bir törenle açılacağının da müjdesi verildi.

HİLTON EVİNE DÖNÜYOR; SYMBOL V OFİS GELİYOR

Halkevi Binası'nın teslim tarihi açıklandı Halkevi Binası'nın teslim tarihi açıklandı

Yarım asırdır  başlattığı her projeyi vaktinde başarıyla tamamlamış olan Kavanlar Grubu’nun yenilikçi, saygın ve güvenilir yatırımlara imza attığını belirten Hampton By Hilton Kocaeli Genel Müdürü Melis Gürdal, “Konut projeleri, beton santralı, AVM yatırım ve işletmeciliği, Hayal Kahvesi yatırımları ile sosyal ve modern yaşamın ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan Grup, Symbol Yaşam Merkezi bünyesinde yenilikçi konseptine son noktayı koyuyor.

HİLTON EVİNE DÖNÜYOR

207 oda 327 yatak kapasitesi ile şehrin en güzel konumunda yer alan Hampton by Hilton sanayi kenti Kocaeli‘nde özlenen, beklenen , iş çevrelerine hizmet veren görkemli bir tesis olarak varlığını sürdürmeye ,  toplantı ,seminer , eğitim  vb. gibi organizasyonlar ve şehrimize gelecek önemli konukların konaklaması için ideal tesis olmayı hedefliyor. Doğu Marmara bölgesinin en yüksek yatak kapasiteli oteli olmasının yanı sıra otelden Kartepe Kayak Merkezi, Sapanca Gölü çevresindeki gezi alanları ve Sabiha Gökçen Havalimanına da erişmek oldukça kolay. Kavanlar tarafından şehrimize kazandırılan  Hampton by Hilton‘un mayıs ayında görkemli bir şekilde açılması planlanıyor.

SYMBOL V OFİS GELİYOR

Hızla gelişen şehir hayatında her geçen gün modern iş ve yaşam ofislerine ihtiyacımız artıyor. Kavanlar, yaşadığımız kente duyarlı kalarak sorumluluğu bir kere daha yerine getiriyor ve günlük yaşamımızı kolaylaştıracak , tüm unsurları içinde barındıran Symbol V Office ‘i Symbol Yaşam Merkezi’nde bizlerle buluşturuyor. 

MARKANIZIN GÜCÜNE GÜÇ KATMANIZ İÇİN TASARLANDI

Açılışı 2024 yılının 3. Çeyreğinde yapılacak olan Symbol V Office ‘in hareketli yaşam alanları sayesinde zamanın nasıl geçtiğini unutarak, çalışırken dinlenmenin ve sosyalleşmenin keyfini çıkaracak , konforlu çalışma alanlarıyla çalışmalarınıza değer katacak ve hayallerinizdeki büyük hedeflere daha rahat bir şekilde odaklanacaksınız. Symbol V Office, markanızın gücüne güç katmanız için tasarlandı.  Kavanlar sizleri, Symbol V Office ile  iş dünyasının kalbinin atacağı geleceğinin ofislerini barındıran bu projede yer alarak başarılarınızı inşa etmeye davet ediyor” ifadelerine yer verdi.

346f3a90-b84c-4734-b5a2-50cf9e1e7d6f