Hereke Gençlik Eğitim Kültür ve Spor Derneği (HERGES) bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği Geleneksel 3. Bahar Futbol Turnuvası’nın başvuruları başladı.

13 Temmuz tarihine kadar devam edecek başvurular 18 yaş üstü herkese açık olacak. Turnuvaya katılacak takım sayısına göre puan usulü yapılacak karşılaşmalar 16 Temmuz tarihinde başlayacak.

HERKES İÇİN FUTBOL

Herges Derneği futbol severler için önemli bir etkinliği gerçekleştiriyor. İlk iki turnuvayı pandemi döneminde yapan Herges, herkesin sabırsızlıkla beklediği futbol turnuvasının üçüncüsünü düzenliyor. Yukarı Hereke Halı Saha Tesislerinde yapılacak olan karşılaşmalarda takımlar 14 kişiden oluşacak.

İzmit Belediyesporlu Melike, İstanbul’dan madalyayla döndü İzmit Belediyesporlu Melike, İstanbul’dan madalyayla döndü

TÜM İLÇELERDEN KATILIM OLMASI BEKLENİYOR

Geçen yıllarda 25 takımın katıldığı turnuvada 350 futbolsever mücadele etmişti. Derince, Körfez ve Dilovası ilçeleri başta olmak üzere takımların ilgi gösterdiği turnuvaya tüm ilçelerden katılım olması bekleniyor. Maç saatlerinin turnuvada mücadele edecek futbol severlerin mesai saatlerine göre ayarlanacağı turnuvada maçları profesyonel hakemler yönetecek. Dereceye giren takımların nakdi ödül kazanacağı turnuvada takımlara sürpriz hediyeler verilecek.

Herges 3. Geleneksel Bahar Futbol Turnuvası