Uluslararası proje ve etkinliklerin gerçekleştirileceği, Talk&Smile Cafe’de tasarım ve tadilat çalışmaları tamamlandı

İzmit Belediyesinin tüm halkımıza hizmet vereceği, içerisinde sadece İngilizce konuşulacağı ve bu sayede dil öğrenmek isteyen vatandaşlara imkan sağlayacak Talk&Smile Cafe’de fiziki çalışmalar tamamlandı. Daha önceki ismi Speaking Cafe olan Talk&Smile Cafe, İngilizce film-belgesel günleri, kültür geceleri, karaoke, konulu yarışmalar, gezi programları gibi etkinliklere ev sahipliği yapacak.

TADİLAT ÇALIŞMALARI BİTTİ

Strateji Geliştirme Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan Talk&Smile Cafe’de Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, tasarım ve tadilat çalışmalarını tamamladı. Çalışmalar kapsamında elektrik-aydınlatma tesisatı yenilenerek ofisler ve çocuk alanı oluşturuldu. Boya-badana ve zemin kaplama çalışmalarıyla tadilat tamamlandı. 

PROJE GÖRSELLERİ (4)

ÜCRETSİZ OLACAK

Yeni konseptiyle vatandaşlara hizmet verecek olan Talk&Smile Cafe’nin faaliyetlerinden yararlanmak için üyelik sistemi getirilecek. Vatandaşlar herhangi bir ücret ödemeden üye olabilecek, etkinlik ve faaliyetlerinden yararlanabilecek. Çocuklar da kendilerine özel tasarlanan bölümde, uzman eğitmenler eşliğinde oynayarak ve eğlenerek İngilizce öğrenmeye başlayacak.

PROJE GÖRSELLERİ (2)

Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi'ne yoğun ilgi Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi'ne yoğun ilgi

PROJE GÖRSELLERİ (1)