Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Başkanvekili ve Körfez Belediye Meclis Üyesi Engin Taşdemir, İzmit Belediyesine destek verdi. Taşdemir, “İşini gücünü bırakıp İzmit Belediyesi ile uğraşan bir büyükşehir ile karşı karşıyayız” dedi

Tarihi Süleyman Paşa Hamamı ve Şehr-İ İzmit Kafe’nin 10 yıl süre ile bedelsiz olarak İzmit Belediyesine yapılan tahsisin kaldırılması ile ilgili gündem maddesinin görüşüldüğü büyükşehir meclis toplantısının ardından CHP Grup Başkanvekili Engin Taşdemir sosyal medyada bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşım ile İzmit Belediyesine desteğini gösteren Taşdemir, “Vatandaş zamlarla inim inim inlerken, işini gücünü bırakıp İzmit Belediyesi ile uğraşan bir büyükşehir ile karşı karşıyayız” ifadelerini kullandı. 

“HALK GEÇİM SIKINTISI İLE BOĞUŞURKEN”

CHP Grup Başkanvekili Taşdemir’in açıklaması şu şekilde: Bugün yapılan Kocaeli Büyükşehir Meclis gündeminde arkadaşlarımız ile birlikte Kocaeli halkının sorunlarını dile getirdik.

İzmit Halkına ait yerlerin tekrar İzmit’li lerin hizmetine açılması için mücadele verdik.

Halk geçim sıkıntısı ile boğuşurken, vatandaş zamlarla inim inim inlerken, işini gücünü bırakıp İzmit Belediyesi ile uğraşan bir büyükşehir ile karşı karşıyayız.Takdir Kocaeli halkının.