CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Karamürsel İlçe Örgütü'nü ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi.

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan Perşembe sabah saatlerinde güne CHP Karamürsel İlçe Örgütünü ziyaret ile başladı.

Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve İnönü caddesindeki esnafı tek tek dolaşaraksorunlarını dinledi.

Tarhan, her uğradığı dükkânda iktidarın uygulamalarını, vergileri, zamları ve hayat pahalılığını şikâyet eden esnaf ile karşılaştı.

"Cumhuriyet'in tek bir Gençliğe Hitabesi var!" "Cumhuriyet'in tek bir Gençliğe Hitabesi var!"

"TEK ADAM REJİMİ VATANDAŞIN MUTFAĞINI YANGIN YERİNE DÖNDÜRDÜ"

Tahsin Tarhan, “Tek adam rejiminin yanlış ekonomi politikaları nedeni ile yaşanan buhran çarşının, Pazarın ve vatandaşın mutfağını yangın yerine döndürdü. Tek çözümüm hükümetin değişmesi olduğunu, Millet İttifakı iktidarında dertlerin çözüleceğini, çözümün olması içinde iktidara gelmeleri gerektiğini” belirtti.

Esnaf ziyaretleri arasında Karamürselliler Vakfını ziyaret ederek Vakıf Başkanı Emin Doğansoy’dan vakıf hakkında ve Karamürsel tarihçesi üzerine bilgiler aldı.

ZİYARETLER

Tarhan ve CHP Karamürsel İlçe Örgütü esnaf sorunlarını konuşmak üzere Karamürsel Esnaf Odasını ziyaret etti. Esnaf Odası ziyareti ardından yakın zamanda seçimle iş başına gelen Karamürsel Su
Ürünleri Kooperatifi Başkanı İsmail Şölen ve yönetim kurulunu ziyaret etti. 

Karamürsel’in imar problemi sorunları yaşanan Karapınar Mahallesini ziyaret eden Tarhan, Mahallenin ileri gelenleri ve Karapınar Mahalle Muhtarı Rasim Güvenaltın’dan sorunlar üzerine bilgi alındı.

Günün en son ziyareti, Orman davaları ile Kocaeli’nin en büyük probleminin yaşandığı Dereköy Mahallesi oldu.

KANUN MADDESİ HAZIRLANIYOR

Dereköy mahallesinin Orman Bakanlığı ile yaşadığı problemler üzerine uzun zamandır gündem oluşturan Tarhan, konu ile ilgili kanun maddesinin hazırlandığını, konunun sadece iktidar milletvekillerince TBMM Genel Kuruluna getirilmesi gerektiğini ve getirildiği takdirde hemen geçeceğini belirtti. 

EŞLİK ETTİLER

Tahsin Tarhan’ın yaptığı ziyaretlere Karamürsel ilçe Örgütü İlçe yönetim kurulu yanı sıra meclis üyeleri, geçmiş dönem ilçe başkanı Ali Kara, İlçe Başkanı Anıl aksu, İl Başkan yardımcısı Ahmet Çalık eşlik ettiler.

cec21f27-1170-4b77-96af-3c06d063cabc

16727441-90bc-47cc-8182-e73622dc1617

263cc61d-90e9-4364-8230-b7db73dd1904