Deniz, güneş, klor…Yazın sevdiğimiz ne varsa doğru bakım uygulanmadığı takdirde cildimize, saçımıza ve tırnaklarımıza zarar verebiliyor. Adını ‘kadın’dan alan ve bugüne dek yaşamı kolaylaştıran, pratik, inovatif, birbirinden özgün ürünleri ile kadınların yanında olan Mara Kozmetik, yaz mevsimini geride bırakıp sonbahara geçiş yaptığımız günlerde tepeden tırnağa yenilenmek isteyenlere birbirinden eşsiz ürünler sunuyor.

Saçlarımızı Yaz Güneşi'nden koruyan 10 etkili önlem! Saçlarımızı Yaz Güneşi'nden koruyan 10 etkili önlem!

Yoğun bir bakımla pürüzsüzleşen saçlar

Keyifle geçen yaz mevsimi geride güzel anılar bırakırken, ardında kurumuş ve rengi solmuş saçlar da bırakıyor. Yaz boyunca sık yıkanan saçlar, güneş ışınları ve sıcak havanın da etkisi ile nemini kaybediyor.  WeMara Full Strenght Kolajen&Keratin Saç Bakım Maskesi içeriğindeki kolajen ve keratin proteinleri ile saçı beslerken, nemlendiriyor ve onarıyor. Jojoba, Argan, Moringa, Avokado, Shea ve Tatlı Badem yağı içeren özel bir formüle sahip olan WeMara Kolajen&Keratin saç bakım maskesi, onarıcı, besleyici ve nemlendirici aktifleri ile yıpranmış saça ağırlaştırmadan yoğun bakım sağlıyor. Pürüzsüzleştirici etkisi ile ışıl ışıl parlayan, hacimli ve güçlü saçlara sahip olmanızı destekleyen saç bakım maskesi aynı zamanda elektriklenme problemini de ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.  Saçınızın yaz sonunda kaybettiği canlılığı ve esnekliği onarmaya destek olan saç bakım maskesi, banyo sonrası nemi alınmış saç uçlarına tarayarak uygulanıyor. WeMara Kolajen&Keratin saç bakım maskesini, 2-3 dakika beklettikten sonra iyice durulamayı unutmayın!

Bir dakikada bakımlı tırnaklar

Tırnak ürünleri ile sektöre adım atan ve bu kategoride yüzde 70 pazar lideri olan Mara Kozmetik, yazın hasar gören el ve ayak tırnaklarınız için de hızlı bakım sunuyor.  Mara Quick Manikür & Pedikür Peeling ile sadece bir dakika içerisinde el ve ayak tırnaklarınızı parlatabilir, güçlenmesini sağlayabilir ve tırnak etlerinizin temizliğini kolayca yapabilirsiniz. Özel karışım doğal yağlar barındıran Mara Quick Manikür & Pedikür Peeling, tırnak etlerini yumuşatırken, içeriğindeki tuzlarla ölü derinin atılmasını sağlıyor. Mara Nailmed Tırnak El Ayak Bakım Yağı ise Biotin Keratin, Sülfat, Kafur Vitaminler ve 11 değerli yağdan oluşan içeriği ile yazın çok daha fazla suya maruz kalan elleri ve tırnakları onarıp güçlendirirken, derinlemesine nem kazandırıyor.

 Ölü hücrelerden arınmış bir cilt

Yaz mevsiminin cilt üzerindeki en belirgin etkilerinden biri, güneş ışınları ve tuzlu su nedeniyle cildin zamanla nem kaybına uğraması…Yaz sonrası matlaşan tenini canlandırmak isteyenler için Mara Coco Bongo Hindistan Cevizi Vücut Peeling’i öneren Mara Kozmetik, cilt hasarlarını onarırken besliyor ve nemlendiriyor. İçeriğindeki değerli yağlarla cildi ölü hücrelerden arındırmaya yardımcı olan Coco Bongo Peeling aynı zamanda pürüzsüz görünmesini destekliyor. İçerisinde bulunan bitkisel kolajen ise cildin çok daha sağlıklı ve parlak bir görünümüne kavuşmasına yardımcı oluyor. Hindistan Cevizinin egzotik kokusu ise her kullanımda enerji veriyor.