Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şubesi, yaş haddinden dolayı görevlerinden emekli olanlar için Gülümse Kafe'de veda etkinliği düzenledi.

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şubesi, 65 yaşını dolduran ve yaş haddinden emekli olan Necmi Bilgici, İbrahim Yılmaz ve Şabettin Sönmez için veda etkinliği düzenledi. İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü ve aynı zamanda Futbol İl Temsilciliği görevini yürüten Mithat Ağa’nın da yer aldığı organizasyon, Gülümse Kafe’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Cenazesi sebebiyle Sivas’ta bulunan Şabettin Sönmez’in yer alamadığı kahvaltı organizasyonun da spor basınında görev yapan isimler de katıldı. 

Gülümse Kafe Lavanta’ya yoğun ilgi! Gülümse Kafe Lavanta’ya yoğun ilgi!

VEDA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Gerçekleştirilen kahvaltının ardından plaket takdiminin yapıldığı etkinlikte emekli olan Necmi Bilgici ve İbrahim Yılmaz’a hem plaket hem de teşekkür belgesi verildi. Kendileri için düzenlenen veda etkinliğinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden Yılmaz ve Bilgici, başta Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Süleyman Karadaş olmak üzere Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa’ya ve ev sahibi İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ettiler. 

Mithat Ağa

AĞA, “BAŞKANIMIZ HER TÜRLÜ KOLAYLIĞI SAĞLIYOR”

Veda etkinliğinde söz alan Mithat Ağa ise, “Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği’ni çok seviyorum. Bugün bizimle burada bulunan iki değerli büyüğüm ve aramızda yer alamayan Şabettin ağabeyimiz ile de çalıştım. Onlar da bu sahaların sıkıntılarını fazlası ile çekti. Gülümse Kafe İzmit Belediyesi’nin ancak ben hem saha komiserlerimize çok saygı duyuyorum hem de futbol il temsilcisiyim. Fatma Hanımefendi de sağ olsunlar bu tür konularda bizlere her türlü kolaylığı sağlıyor. Herkesin bu derneğe sahip çıkması lazım” şeklinde konuştu.

TFSKD’nin emektarlarından Gülümse Kafe’de duygusal veda (1)

TFSKD’nin emektarlarından Gülümse Kafe’de duygusal veda (3)