Kocaelispor Taraftar Derneği Hodri Meydan Başkanı Ferhat Uzun, seyircisiz oynanacak müsabaka ile ilgili taraftara çağrıda bulundu. 

Uzun, şu ifadeleri kullandı:

"MAÇI BİRLİKTE SEYREDİYORUZ, TAKIMIMIZI KÖPRÜDE SELAMLIYORUZ!

Herkes sabırlı olsun, Engin Koyun yönetimi vermek istemiyor! Herkes sabırlı olsun, Engin Koyun yönetimi vermek istemiyor!

Yarın, sahamızda karşılaşacağımız Zonguldak Kömürspor müsabakasını dernek lokalimizde yan yana izleyebilmek için organizasyon düzenlemiş bulunmaktayız.

Tüm taraftarlarımızı seyircisiz oynayacağımız bu müsabakada, hem birlik beraberliğimizin perçinlenmesi hem de müsabaka sonrasında sezon sonuna kadar atacağımız adımları istişare etmek adına dernek lokalimize davet ediyoruz.

Saat 12.15’te takım otobüsümüz, derneğimizin bulunduğu Mimar Sinan Köprüsü güzergahından geçecek. Bizlerde o saatte meşalelerimizle köprüye dizilecek ve takımımızı selamlayacağız, akabinde stadyum çevresinde bulunan Hyundai fabrikasının önünde saat 12.30’da Üni Hodri Meydan oluşumumuz ve Alikahya temsilciliğimiz; bestelerle ve meşalelerle takımımıza stadyuma kadar kortej ile eşlik edecekler.

Tüm taraftarlarımızı Hodri Meydan’ın nasıl bir aile olduğunu herkese gösterebilmek adına yarın saat 12.15’te Mimar Sinan Köprüsü üzerinde toplanarak sevdasını selamlamaya davet ediyoruz!

KRALINA HODRİ MEYDAN!"