Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Spor Toto Gençler Türkiye Judo Şampiyonası’nın açılış seremonisi gerçekleştirildi. Yaşanan asrın büyük deprem felaketi nedeniyle daha önce 11-12 Şubat tarihlerinde yapılması planlanan ancak ikinci bir duyuruya kadar ertelenen Gençler şampiyonası ile Denizli’de yapılması planlanan Büyükler şampiyonasına Kocaeli ev sahipliği yapacak.

56 İLDEN 785 SPORCU

Bando ve özel gösteriler eşliğinde başlayan açılış seremonisi Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Şemsettin Yıldırım, Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer ve Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz'un konuşmalarıyla tamamlandı. Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda başlayan şampiyonaya 56 ilden 320 kadın ve 465 erkek olmak üzere toplam 785 sporcu, antrenör, hakem ve kulüp yöneticisi katıldı. 4 tatamide gerçekleşen müsabakalarda sporcular madalya almak için kıyasıya mücadele etti.

JUDOKALARLA HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİLDİ

10 yeni tramvay aracı için ihale düzenlendi! 10 yeni tramvay aracı için ihale düzenlendi!

Konuşmaların ardından Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz ve Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çatal tarafından protokol üyelerine plaket takdim edildi. Daha sonra protokol mensupları ve şampiyonaya katılan judokalar hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Gençler ve Büyükler Türkiye Judo Şampiyonası (3)

Gençler ve Büyükler Türkiye Judo Şampiyonası (2)

Gençler ve Büyükler Türkiye Judo Şampiyonası (15)