Kocaeli'nin tanınan ve sevilen isimlerinden olan Ufuk Önyılmaz bir süredir mücadele ettiği hastalık nedeniyle yaşamını yitirdi.

Gözden kaçırmayın

Nedir bu Maymun Çiçeği Virüsü? İşte cevapları... Nedir bu Maymun Çiçeği Virüsü? İşte cevapları...

Kocaeli Ticaret Odası Araştırma ve Dış Ticaret Servisi Şefi Ufuk Önyılmaz, bir süredir kanserle mücadele ediyordu. Uygun kök hücre bulunması için çağrıda bulunuyordu. Üyesi olduğu Kocaeli Ticaret Odası, Kızılay işbirliğiyle Ufuk Önyılmaz için kök hücre bağış kampanyası düzenlemişti. Ancak yaklaşık 2 yıldır mücadele eden Ufuk Önyılmaz'a uygun kök hücre bulunamadı ve Önyılmaz yaşamını yitirdi.

MHP Kocaeli'nin de sevilen isimlerinden olan Önyılmaz'ın cenazesi bugün (22 Ocak) Derince Merkez Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Derince Merkez Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Kocaeli Ticaret Odası Ufuk Önyılmaz'ın vefatını şu şekilde duyurdu:

"Kocaeli Ticaret Odamızın personeli, çok değerli çalışma arkadaşımız, Ufuk ÖNYILMAZ uzun süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Cenazesi BUGÜN (22 OCAK 2022 CUMARTESİ) ikindi namazına müteakip Derince Merkez Camii'nden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, acılı ailesine sabırlar dileriz."