İYİ Parti İzmit Pazarcılar Odası ve Perşembe Pazarı'nı ziyaret etti. Pazarda Başkan Filiz'e vatandaş "2 kg domatese 50 TL verdim" diyerek tepkisini dile getirdi

İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İlçe Başkan Yardımcıları Yavuz Dursun, Abdurrahman Akgül, Cavide Yüceer, Nebiye Demirtaş, Erol Derin, Umutcan Turgun,  İlçe Yöneticisi Hakan Tamer, Yenişehir Mahalle Başkanı Semiha Gündoğdu, Akpınar Mahalle Başkanı Fevzi Tekin, Kadın Politikalarından Hayriye Bekar ile Pazarcılar Odası Başkanlığına seçilen Ramazan Kumsar ve Yönetim Kurulunu ziyaret ettikten sonra Perşembe Pazarı esnafına Ramazan öncesi hayırlı işler diledi. 

Ziyaret ardından açıklama yapan İlçe Başkanı Filiz "İlçe teşkilatımız ile programlarımıza devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde genel kurullarında Pazarcılar Odası Başkanlığına seçilen Sn. Ramazan Kumsar ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

"Bu ülkede, hukuk da olacak, adalet de olacak!" "Bu ülkede, hukuk da olacak, adalet de olacak!"

Pazarcıların sorunlarıyla ilgili sıkıntıları ve bizden taleplerini dinledik. Ramazan başkanımıza ve yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

IMG_20220401_131529_832

GENEL BAŞKANIMIZ AKŞENER'İN SELAMINI İLETTİK

Ziyaretimizin devamında Perşembe pazarı esnafımıza hayırlı işler diledik. Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener'in selamını ilettik. Ramazan öncesi yoğunluğu olmasına rağmen fiyatların çok yüksek olması pazarcıların satışlarını olumsuz yönde etkiliyor. Vatandaşımız evine erzak alamıyor.

IMG_20220401_131529_903

2 KG DOMATES 50 TL

Ziyaretimiz esnasında alışveriş yapan bir müşteri elindeki poşeti bize gösterdi. 2 kg domatese 50 TL verdim diyerek sitem etti. Ülkemiz zor günler içerisinde, ekonomimiz gün geçtikçe kötüye gidiyor. Düzenli yaptığımız ziyaretlerde vatandaşımızın İYİ Parti iktidarını istediğini görüyoruz. En kısa zamanda, eski Merkez Bankası Başkanımız Sn. Durmuş Yılmaz'ı İzmit'imizde ağırlayıp ekonomiyle ilgili görüşlerini almak istiyoruz. Genel Başkanımız önderliğinde projelerimizle milletimize İYİ gelmeye hazırız" dedi.