Evidea, Kocaeli’ne ikinci mağazasını açtı!

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, büyümeye devam ediyor. Kocaeli’deki ikinci mağazasını 41 Burda AVM’de açan Evidea, açılışa özel kampanyasıyla yoğun ilgi gördü.

Evidea, Kocaeli’ne ikinci mağazasını açtı!

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev ve yaşam sektörünün lidermarkalarından olan Evidea, perakende mağaza zinciri ile büyümeye devamediyor. Ev dekorasyon ürünleri ile kalitesindenödün vermeyen sunan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini dahaekledi.

Tüketicilere farklı ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan Evidea, Kocaeli’ndeki ikinci mağazasını 10 Haziran’da 41 Burda AVM 1. katında açtı. Her yaşa ve her tarza hitap eden ürünleriyle kapılarını açan Evidea, açılış özel kampanyasıyla büyük ilgi gördü.

10-20 Haziran tarihleri arasında geçerli olan indirim,elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışverişyapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

5 yıl içinde 110 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Evidea, en trend, en uygun ürün politikası ve geniş mağaza konseptiyle tüketicilerin ilk ve tek adresi olmaya devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER