Gölcük'te bir ilk! Örgü Cafe açıldı

Türkiye'de bir elin parmağını geçmeyecek sayıdaki 'örgü cafe'lerin bir yenisi daha Kocaeli Gölcük'te açıldı.

Gölcük'te bir ilk! Örgü Cafe açıldı

Türkiye'de bir elin parmağını geçmeyecek sayıdaki 'örgü cafe'lerin bir yenisi daha Kocaeli Gölcük'te açıldı.

Neşe- Efekan Kesgin çifti Gölcük'te geçtiğimiz gün 'Örgü Cafe'yi hizmete soktular.

1984 yılından bu yana esnaflık yapan Efekan Kesgin, eşi Neşe hanımın projesi olan 'Örgü Cafe' için Gölcük halkına 'farklı' bir hizmetle daha ulaşacakları için mutlu olduklarını ifade etti.

Örgü Cafe'nin sahibi ve işletmecisi Neşe Kesgin Kız Meslek Lisesi öğretmenlerinden.

En iyi bildiği iş olan 'örgü ve örgü teknikleri'ni Gölcüklü hanımlara severek aktarmayı sürdüreceğini belirten Neşe Kesgin "Sıcak bir ortamda, çayınızı kahvenizi yudumlarken örgünüzü örüp sohbetinizi yapabileceğiniz, ayrıca örgü teknik ve sistemlerinin eğitimini alacağınız ve çeşitli dönemlerde düzenleyeceğimiz 'workshop' etkinliklerinde farklı stil ve teknikleri öğrenebileceğiniz cafemize tüm hanımlarımızı bekliyorum" dedi.

Sıcacık ve renkli bir dekorasyona sahip olan Neşe Kesgin - Örgü Cafe; Merkez Mah. 19 Mayıs Caddesi, Gölcük Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi karşısı No:13 Gölcük'te hizmet verecek. 

7x24 Kocaeli ailesi olarak; farklı alanlarda girişimcilik örneği veren kadınlara dair desteğimizi belirtiyor ve Neşe Kesgin hocamıza kolaylıklar ve Örgü Cafe'ye de bereketli kazançlar, keyifli üretimler diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER