İzmit Belediyesi temizlik işleri 'kadın'larına Nurcan Erenkaya'dan jest!

Kentimizin işkadınlarından Nurcan Erenkaya, Make-up Studio'suyla kadınlara hizmet veriyor. 8 Mart'ta gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında İzmit Belediyesi Temizlik İşleri kadrosunun kadın personeline 'cilt bakımı' hediyeleri verdi.

İzmit Belediyesi temizlik işleri 'kadın'larına Nurcan Erenkaya'dan jest!

Yıllardır kentimizde hizmet veren birkaç yıl önce de Nurcan Erenkaya Make-up Studio adıyla; Fethiye Caddesi'nde kozmetik hizmetler sunan Nurcan Erenkaya 8 Mart için güzel bir jest yaptı.

Nurcan Erenkaya İzmit Belediyesi Temizlik İşleri kadrosunun kadın personeline cilt bakımı armağan etti.

Erenkaya şöyle konuştu:

"8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günümüz kutlu ve mutlu olsun. Güzel izmitimizin Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in kadın istihdamına göstermiş olduğu duyarlılığı için tüm kadınlarımız adına şükranlarımı sunuyorum.

Sosyal sorumluluk projesi olarak, bu zor süreçte büyük özveride bulunan İzmit Belediyesi temizlik işleri kadın çalışanlarımıza cilt bakımı hediye etmek istedik. İZGİAD Başkanı Yusuf Erenkaya ve ekibine, NeoLife Marka Müdürü Özkan Özkor’a yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projemize paydaş oldukları için şahsım adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi “Dünyadaki her şey kadının eseridir.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER