KARBAFED Başkanı Kalyoncu kızını evlendiriyor

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Başkanı Mikail Kalyoncu Sarımaşe Mah.Sapanca Cad.No : 140 Kartepe /Kocaeli adresinde bulunan Kalyoncu Yapı Malzemeleri işyerinin terasında basın mensuplarını ağırladı.

KARBAFED Başkanı Kalyoncu kızını evlendiriyor

Basın mansuplarına Memleketten getirilen Artvin yöresine ait has kavurmalı ,kaşarlı ve peynirli malzelerle yapılan pide ikramında bulunuldu.
Başkan Kalyoncu yaptığı konuşmasında "Ermanistan'ın kardeş can Azerbaycan’a yaptığı saldırı kınıyorum. Dünya devletlerinin bu haksız saldırıda sessiz kalmasını anlamsız buluyorum. Ermanistan'ın Karabağ bölgesini terk etmesini gönülden diliyorum." dedi.

Sözlerine devam eden Kalyoncu KARBAFED ile ilgili Pandemi sürecine rağmen planladıkları projeleri de gazetecilere aktararak,
"Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonumuzun Kadın ve Gençlik Merkezi Projemizi etkin yerlerle paylaştık ve çok olumlu eleştiriler alıyoruz. İlerleyen süreçte gelişme kaydettiğimiz her anı kamuoyu ile paylaşacağız. Bu projemiz tamamlandığında kazanan Artvinli hemşerihlerimiz değil Kocaeli olacaktır." dedi.

KIZINI EVLENDİRİYOR

10.10.2020 tarihinde planladığımız kızım Edanur&Osman kına gecesi yayınlanan genelgeden dolayı iptal ettik. Nikah merasimi Tuzla/İstanbul’da olacağından doslarımızdan gelen talep üzerine İBAN Nosu yayınlamak zorunda kaldık. Dostlarımıza sosyal medya üzerinden davetiyeleri göndermek zorunda kaldığım için özür diliyorum.Tüm dostlarımızın anlayışına teşekkür ediyorum.

Evlatlarımıza ömür boyu mutluluklar diler,Cemiyetimize gelen ve gelemiyen tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum." dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 00:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER