Yılbaşına kadar hayal kurmak serbest: "Size de çıkabilir!"

Ekonomik kriz, geçim sıkıntısı ve gelecek kaygılarına 31 Aralık akşamına kadar son verin! Çünkü 'size de çıkabilir' !

Yılbaşına kadar hayal kurmak serbest: "Size de çıkabilir!"

Ekonomik sıkıntılar, geçim sıkıntısı, gelecek kaygılarına 31 Aralık akşamına kadar son verin! Çünkü 'size de çıkabilir' !

Her sene olduğu gibi bu sene de 31 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşecek Milli Piyango yılbaşı çekilişi hayal kurdurmaya devam ediyor.

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye tam 70 milyon lira. Tam bilet 70, yarım bilet 35, çeyrek bilet 17,5 liradan satılıyor.

Milli Piyango İdaresi yetkililerinden alınan bilgiye göre, 31 Aralık 2018'de yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 7 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet de 100 bin liralık ikramiye verilecek.

Bu pazar gününde satış yapmayı sürdüren, İzmit Belediye İşhanı'nda hizmet veren Milli Piyango Bayii Selçuk Büfe'nin sahibi Selçuk Yüksel  "Vatandaşlar genel olarak çeyrek bilet satın alırken, henüz bilet satışları çok rağbet görmüyor. Son hafta bilet satışlarının yoğunlaşmasını bekliyoruz" dedi.

Vatandaşlara daha yaygın hizmet verilmesi ve kağıt kullanımında tasarruf sağlanması amacıyla 29 Temmuz 2018 çekilişinden geçerli olmak üzere Milli Piyango biletlerinin sayısal oyun bayilerinden de satışına başlandı. Bu kapsamda vatandaşlar yılbaşı özel çekilişinde, seyyar ve sabit bayilerden geleneksel olarak basılı Milli Piyango biletlerini alabilecekleri gibi, yurt çapında sayıları 5 bini bulan sayısal oyun bayilerindeki oyun makinelerinden de temin edebilecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER