Kaynaklarımızı akıllıca kullanmanın; çevre ile uyum içerisinde, israfı ve bilinçsiz tüketimi azaltarak yaşamanın önemini her geçen gün daha fazla anlıyoruz. Çevresel felaketler ve doğal kaynakların azalmasıyla sebebiyle artık çok daha fazla kişi, seçimlerinin gezegenimizi nasıl etkilediğini düşünmeye başladı.  Bu bilincin sonucu olarak dekorasyondan yemek kültürüne, tatillerden ofislere her alanda hem felsefi hem de işlevsel minimalizmi seçenlerin sayısı her geçen gün artıyor. 

Yeni Kitap: Doğanın Gizli Ağı Yeni Kitap: Doğanın Gizli Ağı

Polisan Kansai Boya; minimalist bir dekorasyon için daha az malzemeyle yalın, ekonomik ve işlevsel sonuçlar elde etmek isteyenlere; hayallerindeki tüm renkleri, mükemmel kapatıcılık ve ekstra metrekare avantajı ile sunuyor. 

DAHA AZ BOYA İLE DAHA FAZLA ALANA RENK KATIN

Polisan Kansai Boya’nın su bazlı, soft mat, yüksek performanslı, dekoratif, son kat iç cephe boyası Yeni Elegans Soft Mat; yüksek kapatıcılığı sayesinde boya sarfiyatını azaltarak minimalizmi sadece estetik anlamda değil işlevsel anlamda da evlerimize taşıyor. Su bazlı ve kokusuz olmasının yanı sıra düşük VOC özelliği ile iç mekan hava kalitesini koruyan yeni Elegans Soft Mat; 12.5L tek bir kova boya ile 165 metrekare alan boyayarak işlevsel sürdürülebilirliğe destek oluyor. Yeni Elegans Soft Mat; maksimum silinebilirliği ve uzun ömürlü yapısı sayesinde yeniden boyama ihtiyacını da azaltarak uzun seneler aynı doku ve renklerde duvarlar sunuyor.