Kartepe'de yaptıkları etkin muhalefet ile adından söz ettiren İYİ Partililer, yeni üye katılımları ile Partilerini büyütmeye devam ediyorlar.

Bundan sonra ki dönemde İYİ Parti ve Partinin İzmit'li Genel Başkanı Meral Akşener ile siyaset yapmaya karar veren Kartepe'li iş insanları ile Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ı Dilovasındaki ofisinde, İlçe Başkanvekili Ahmet Yusuf, Kadın Kolları Başkanı Fatma Öztay ve Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Sarı ile birlikte ziyaret eden İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel; "Hepimizin malumu Ülkemiz ve Milletimiz çok zor günlerden geçiyor. Toplumun; mevcut iktidar dolayısıyla Adalet mekanizmasına olan güveninin kaybolması ile birlikte ekonomik zorluklarında eklenmesiyle içine düştüğü durum maalesef, her birimizin vicdanını yaralamaktadır.

'BU MEMLEKET HEPİMİZİN'

CHP Derince Geçici Yönetim Kurulu göreve başladı CHP Derince Geçici Yönetim Kurulu göreve başladı

Fakat Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün önemli sözü olan; 'Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarında ki Asil Kanda Mevcuttur' sözündeki vurgudan yola çıkarak, Türk Milletine çare olabilmek adına çıktığımız İYİ'lik hareketi ile yine Atatürk'ün söylediği bundan sonra 'Hattı müdafaa yoktur, Sathı müdafaa vardır' sözünde olduğu gibi. Bizim Türkiye'den başka memleketimiz yok, bu memleket hepimizin diyerek. Aklı ve vicdanı ile birlikte memleketim için ne yapabilirim diyen tüm vatandaşlarımızla birlikte, Türkiyemizin daha İYİ yarınlara kavuşabilmesi için mücadele etmeye devam ediyoruz. Bugün aramıza katılan kıymetli işinsanlarımızla birlikte ise yolumuza daha da güçleniyor, mücadele azmimizi tazeliyoruz." dedi.

'DEMOKRASİ VE ADALET MÜCADELESİNE...'

İYİ Parti Kartepe İlçe Teşkilatına üye olan; İş insanı Em. Pilot Bnb. Hasan Sır, İş insanı Endüstri Mühendisi Can Çelik ve Aslen Rizeli olan Maşukiyeli İş insanı Şükrü Özmetin'e rozetlerini takan İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan ise Kartepe Teşkilatının başarılı çalışmalarını takip ettiğini ve bu çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Ülkesi için ne yapabilirim diye düşünen, çalışan ve üreten insanların kıymetini bilmek lazım. İşte Bugün burada, Partimize üye olarak, bende varım diyen. İYİ Partimizin demokrasi ve adalet mücadelesine katkı koymak isteyen her biri birbirinden kıymetli kardeşlerime hoşgeldiniz diyorum. 

'ESNAFIYLA, İŞÇİSİYLE, EMEKLİSİYLE'

Kıymetli Genel Başkanımızın öncülüğünde Ülkemizin ve evlatlarımızın geleceğini güvence altına alabilmek, ülkemizde yok olan adalet ve demokrasi olgusunu yeniden tesis edebilmek, esnafıyla, işçisiyle, emeklisiyle mutlu ve müreffeh bir Ülke İnşa edebilmek adına Bundan sonra ki süreçte hep birlikte daha İYİ bir Türkiye mümkün diyerek sahada olacağız." dedi. En yakın tarihte Kartepe'de olacağını söyleyen Türkkan, Kartepe'li hemşehrilerine selamlarını iletti.

WhatsApp Image 2022-06-27 at 19.40.55

WhatsApp Image 2022-06-27 at 19.40.56

WhatsApp Image 2022-06-27 at 19.40.57