Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı ‘’Kan vermek can vermektir" sloganı ile kan bağışı kampanyası başlattığını duyurdu.

Kampanya hakkında bilgi veren yeniden refah partisi Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez, sözlerine sağlık çalışanlarına teşekkür ederek başladı.

Saadet İzmit 5. Olağan Kongresi büyük bir heyecanla gerçekleştirildi Saadet İzmit 5. Olağan Kongresi büyük bir heyecanla gerçekleştirildi

Dönmez; "Salgın sürecinde en büyük fedakarlığı gösteren ve adeta virüs ile vatandaşlarımız arasında kendisini siper eden tüm sağlık çalışanlarımıza milletim ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum" dedi.

"Hepimizin bildiği üzere salgın sürecinde kan bağışlarının azalması ile kan stoklarımızda azalma yaşanmıştır, Kızılay bu durumu zaman zaman basın yoluyla vatandaşlarımıza ileterek kan bağışı çağrısında bulunmuştur. Biz de Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı olarak bu çağrıya kulak verdik ve çalışma yapma kararı aldık. Aldığımız bu kararın raporunu genel merkezimize sunduk ve kararımız takdirle karşılandı. Bunun üzerine genel merkezimiz milletimiz için bu hayırlı çalışmayı 81 ilde yapma kararı aldı ve bu karar ile çayırova ilçe teşkilatı olarak 81 ilde yapılacak olan bu kan bağışı kampanyasının öncüsü olduk" diyen Dönmez, sözlerini şu şekilde devam ettirdi:

"12 Haziranda 13:30-19:00 saatleri arasında Fatih Caddesi'nde Vakıfbank önünde kan bağışı otobüsünde yapılacak olan ‘’KAN VERMEK CAN VERMEKTİR’’ sloganı ile başlatmış olduğumuz kan bağışı kampanyamıza yeniden refah partisi çayırova ilçe teşkilatı olarak gençlik ve hanım kollarınında desteği ile yoğun bir katılım sağlayacağız, tüm Çayırovalı hemşehrilerimi de bu değerli hayır çalışmasına davet ediyorum" dedi.