YENİDEN REFAH PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI LİSTESİ:

emin gürcan

Yaşar Birgül:

Yaşar Birgül, 1975 Nevşehir doğumlu, Gebze’de ikametgâh ediyor. Millî Gençlik Vakfı ve Refah Partisi, Fazilet Partisi, Saadet Partisi ve Erbakan Vakfı’nda çeşitli görevlerde bulundu. Hali hazırda Yeniden Refah Partisi Kocaeli Sandık Sorumlusu ve Bilecik İl sorumluluğu görevleri devam etmektedir.

yaşar birgül

Emin Gürcan:

1946 Bilecik Doğumlu. Darıca'da ikamet ediyor. 
Milli Nizam Partisi Eskişehir gençlik / Milli Selamet partisi Eskişehir Kurucu İl Başkanlığı yapmış
Refah Partisi Darıca belde Yönetim Kurulu Üyeliği, Fazilet Partisi belde kurucu üyeliği, Saadet partisi İlçe Yönetim Kurulu üyeliği, Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Yönetimi Kurucu Üyeliği

izzet paşadağlı

İzzet Paşadağlı:

1979 İzmit doğumlu
Esnaf kredi ve Kefalet Kooperatifinde Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır. Kocaeli Hafriyat inşaat ve nakliyenin kurucusu ve sahibi

mustafa arslantaş

Mustafa Arslantaş:

1975 Kocaeli Doğumlu Evli 2 çocuk babası
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir- Üniversite Mezunu
Kuruluşundan beri Erbakan vakfı üyesidir. Yeniden refah Partisi kurucu üyesidir. Mali İşler ve teşkilat başkan yardımcılığı görevinde bulundu.

emre açıkel

Emre Açıkel:

1991 doğumlu. Gebze’de ikamet etmekte. Kamuda çalışıyor.

mehmet atik

Lütfü Türkkan Kocaeli'den aday adayı oldu Lütfü Türkkan Kocaeli'den aday adayı oldu

Mehmet Atik:

1955 Karabük Eflani doğumlu Darıca’da ikamet etmekte. Emekli- danışmanlık işi yapmakta. Yeniden Refah Kocaeli yönetim kurulu disiplin kurulu sekreterliği yapmakta.

yaşar altunbaş

Yaşar Altunbaş:

Çaykara 1971 Doğumlu. Belediyede Kütüphane Sorumlusu Olarak Çalışmaktadır. Yeniden Refah Partisi Gebze Tanıtım ve Eğitim Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.